Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimisek, mint szólnátok...

Gimisek, mint szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy az osztálytársatoknak 10 évvel idősebb pasija van?

Figyelt kérdés
A lány kitűnő tanuló, kedves, segítőkész és gondolkodása is érett a korához képest. A barátjával nagyon jól kijönnek. Mit gondolnátok arról, hogy ennyivel idősebb emberrel van együtt? Elítélnétek érte?
2018. márc. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy 15 évesnek fura a 25 éves, de én a pasiról gondolnám, hogy defektes, hogy csak egy kislányt tudott megszédíteni! 18-28 éves nekem valamiért annyira már nem durva, de én nem mennék bele pasiként egy ennyivel fiatalabbal, mert egy 28 évesnek már más dolgai, problémái és érdeklődési köre van normális esetben.

23f

2018. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja a lényeg lemaradt, hogy konkrétan válaszoljak. Szóval azt se mindegy hány éves az a gimis, de semmiképp se jó szerintem ebben a korban ekkora korkülönbség. Később mondjuk 25-35 vagy 40-50 már semmit se jelent
2018. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit defektes az urge...szerintem csak a szex, fiatalsag vonzza.Korabelieknek nem vonzo parti azert keres “lejebb” , hisz ebben a korban mar lassan csaladot kene alapitania, egzisztrnciat!Ha elhasznalta a not, dobja majd. Mondom ezt ferfikent...33/f
2018. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt osztálytársam "barátja" 22 évvel idősebb nála, amikor 17 volt akkor jöttek össze. Bár az osztálytársam évvégén megbukott, kérvényt is írt, hogy kiíratkozik és a párjával él és otthon munkálkodnak. Nyugi, nem az eszéért került a suliba. Az én barátom "csak" 11 évvel idősebb nálam (19 vagyok), de fiatalabbnak is ki mint 30,nem úgy mint a 41 éves. Barátaim kedvelik, szüleim is(...). Szóval nem furcsálnám. Kivéve, ha pl. 14-15 éves, akkor nagyon hülye mindkettő. Egyszerűen felfogni nem tudom, hogy egy 25 éves hogyan szerethet egy fejletlen, tapasztalan kislányt, mert még az!
2018. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ő dolga, én minek szóljak bele, avagy ítéljem el a magánélete miatt, amihez semmi közöm?
2018. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi giminkben a legszebb lányok többsége 20 évesnél idősebb fiúkkal járt. Volt autójuk, dolgoztak, tehát költeni való pénzük, nyilván nem az iskolában történtekről beszélgettek délutánonként. Nekünk egykorúaknak esélyünk sem volt. Pedig ennek már több mint 20 éve....amíg van az a lány, lesz az a pasas. Így megy ez.
2018. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!