Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnál az osztálytársad...

Mit gondolnál az osztálytársadról, ha kiderülne, hogy 10 évvel idősebb pasija van?

Figyelt kérdés
A lány 17 éves.
2018. nov. 9. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy van esze, és nem taknyos hülyegyerekekkel kezd.
2018. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ő dolga. Ha ő boldog nekem aztán mindegy.

17/L

2018. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%

Azt, hogy a jelenlegi fiatal korosztály "pasijelöltjei" mellett, nem csoda, hogy az idősebbek érdeklik inkább. Manapság a fiúkat jobban érdekli a többi fiú, vagy a haja; mint egy lány. Persze, vannak kivételek, de sajnos egyre kevesebben. Egyébként meg az ő magánügye. Attól még ugyanaz az ember, akit eddig ismertél, egyszerűen csak kicsit érettebb felfogású embert keres, mint a korosztálybeli fiúk.

Nekem is volt anno idősebb palim, mert nem találtam a korosztályomban megfelelőt, illetve mert őt akartam. Ilyen egyszerű. Az, hogy az ember kibe zúg bele, vagy milyen az ideálja..nem ő választja.

Persze még egyszer mondom, nem minden mai fiatal b*zi, vagy hmm..nem is tudom minek nevezzem... Vannak kivételek. Nekem is jelenleg csak 2 évvel idősebb a párom.. Na de 300km-re lakott mikor megismerkedtünk..:D

Szval az ő magánügye. Te ne gondolj róla semmit.

2018. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Fogalmam sincs miért kell más életében válykálni. Érint ez téged bárhogyan Is? Nem? Akkor meg szerintem tökmindegy. Amúgy elsőnek van igaza!
2018. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2018. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

1.Semmit

2.Azta

3.De jó

4.Kurv.

2018. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Természetes hogy egy idősebb fiútól el van ájulva. Inkább arról a fiúról gondolnék furcsákat hogy mégis mit érez egy 27 éves aki egy gimis lánnyal kezd ki...
2018. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Engem is inkább a fiú gondolkoztatna el. Egy 17 éves még eléggé gyerek, érettségi, főiskola, egyebek mind előtte állnak. Míg egy 27 éves már a munkán és komolyabb dolgokon gondolkozik.


Aztán meg a fene tudja, manapság a 30 alattiaknál is azt látom, hogy félig-meddig tiniként élvezik az életet. Valahol érthető is, hiszen egzisztenciát nem nagyon lehet ebben az országban építeni.

2018. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék róla semmi rosszat, nem sok közöm van a magánéletéhez, azt csinál, amit akar. Ha szeretik egymást, akkor minden jót kívánok nekik, de nem az én dolgom. Viszont mások biztos elkezdenének pletykálni.
2018. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!