Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
46%
Szomorú lennék, hogy a lányomat annyira rosszul neveltem, hogy egy számára semmit nem érő "férfit" akar magának. Mondjuk az ilyen 40-es vén majmokat nem is nevezném annak.
2020. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
26%

a te dolgod, miért kéne ehhez szülői jóváhagyás?

ha 14 lennél, a pasi meg 28, akkor meg letépném a tökeit

2020. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
53%
Anyu 18, apu 40 volt, mikor megismerkedtek, 36 éve vannak együtt.
2020. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
87%
Miért tetted a férfit idézőjelbe? :D
2020. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
79%

Megmondom öszintén hogy csalódott lennék,mert 20+ év korkülönbség szerintem nem normális,és valószinűleg az idősebb fél kihasználja a lányom tapasztalatlanságát,illetve egy ilyen kapcsolatnak nem lehet hosszútávú jövője, annál szörnyübbet el sem tudok képzelni, hogy egy vénembertől legyen terhes a lányom. 10 év múlva te 30 leszel a férfi pedig 50+ éves papa... Túl nagy a generációs különbség, és mégha most úgy érzed müködik is később ez nem lesz kellemes, te fiatalként a párod meg öreg...

Nem tudom olyan gusztustalan hogy a fiatal testeden egy vénember élvezkedik nem tudom megérteni.

Egyébként nem vagyok prüd, mert egy 10 éves korkülönbséget eltudnék képzelni, de 20+ az baromi sok

2020. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
50%
Felnőtt ember vagy. El tudod dönteni egyedül is mit szeretnél. Nem kell a szüleid beleegyezése ebben a korban. Nekem is volt egy munkatársam, aki kereken 20 évvel volt idősebb nálam és igen, sokáig odáig voltam érte. Ha boldogok vagytok együtt, és szeretitek egymást, akkor hajrá!
2020. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom, elvált, két év korkülönbséggel házasodott böszmék pirospacsiznak
2020. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
43%

Mert ő is tudja hogy ez nem férfi.


Csak egy kis potsc...:D


Én azt mondanám a lányomnak, hogy ez nagyon szanalmas.


Szóval ciki megjelenni egy, 40 +os pasival.


Látszik rajta a kor, csak legfeljebb te nem látod a nagy szerelemtől.


Egy esetben menne el, ha nem lenne pénz és lehuzná.


Az ilyen pasik ezt érdemlik.


Ennyi

2020. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
42%
5: milyen 50 éves papa???? Látták te mostanában 50 éves férfit???
2020. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
58%
Errefelé már egy 40 évesen is nagyon szokott látszani a kor, mindenesetre szerintem egy 21 éves lány 42 éves férfi párosítás nagyon durva.
2020. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!