Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Először fogok találkozni a...

Először fogok találkozni a párom fiaival, és szeretnék nekik valami ajándékot adni, 11 és 14 évesek, ötletet kérnék?

Figyelt kérdés
Egyik most ballagott, gimibe megy, csendes fiú, szereti a számítógépeket, a másik huncut típus, sportol, és nemrég volt a szülinapja. Valami apró, de azért értelmes dologra gondoltam. Nekem kisebb lányaim vannak, ezért tanácstalan vagyok...?

2020. aug. 22. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem bőven elég egy-egy csoki (ha szeretik).

Ajándékkal készülni ráérsz karácsonykor. Ok, hogy a kicsinek most volt szülinapja, de elmúlt már, a nagyra nézve rosszul jönne ki, ha a tesója kap “rendes” ajándékot, ő meg nem, hiszen konkrétan szülinapja neki sincs már. Bemutatkozó látogatásra meg én túlzásnak érzek nagyobb ajándékot.

2020. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Vigyél nekik valamilyen süteményt, akár cukrászdában is vehetsz pár szeletet, de még jobb ha te magad megsütöd. Minden gyerek szereti pl. a Muffint, szerintem ez egy kedves gesztus lenne.

Nagyobb ajándékkal szerintem is ráérsz még.

2020. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem süssél egy finom sütit. Ha vásárolsz az olyan, mintha még akarnád őket venni, ráadásul egy kamasz ízlését nehéz eltalálni. A fiúk szívéhez az út úgyis a hasukon át vezet
2020. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Én sem gondoltam semmi nagy dologra. A süti jó ötlet lenne,viszont az anyukájuk egy süti-zseni, még blogja is van, és attól tartok, úgy jönne ki, hogy vele akarok versenyezni... Lehet, hogy sütök nekik lasagne-t, azt jól tudok.... úgy izgulok, hogy egy kicsit megkedveljenek:)
2020. aug. 22. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a lasagnét, örülnék neki, nem is ettem még soha házi készítésűt :) Mellé vehetsz egy-egy tábla jó csokit.
2020. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Attól is függ, hogy hol lesz ez a találkozó. Akármilyen ajándékkal mehetsz, ha nem vagy szimpatikus és kedves nem fogod őket megnyerni még egy gyémánt wc ülökével se. Kérdezd meg a párod, hogy van baármilyen allergiájuk, illetve mi a kedvenc nasijuk/édességük és azt vidd. Hívd el őket magadhoz ebédre és ott még egyszerűbb valami jót kitalálni, mehet a lasagne és desszertnek nem is kell süti legyen lehet valami más is pl. egy jó gyümölcssaláta(el se lehet rontani), vagy egy mousse amiben csak össze kell kevergetni a dolgokat (lehet pl egy 3 színű átlátszó pohárban, jól néz ki finom és egyszerű). Tapasztalatom nincs ebben a helyzetben, mert egy 23 éves sráca vagyok, de nevelőapán nem ajándékokkal nyert meg amikor kicsi voltam, hanem azzal, hogy egy jó ember.
2020. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!