Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit szólnátok, ha a...

Anyukák, mit szólnátok, ha a 18 éves lányotoknál ilyen dolgokat találnátok?

Figyelt kérdés

Egy kisebb méretű vibrátor, óvszer, sikosító.

Ledöbbennétek, mérgesek lennétek? Szóba hoznátok, hogy megtaláltátok, kérdeznétek tőle ezzel kapcsolatban vagy hagynátok, hogy végülis ez normális ebben a korban?

Egyébként a lányotokkal jó a kapcsolatotok, majdnem mindent megbeszéltek, nincs barátja.

Aki már megtalált valamit, amit nem kellett volna, hogy reagált?


2020. szept. 4. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
18 éves! Mi a fenét kellene szóba hozni? Felnőtt.
2020. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem kutatnék a 18 éves lányomnál.

Egyébként ennyi idősen én is éltem már mindegyikkel. (Csak nem otthon tartottam, mert hasonló szüleim voltak.)

Szóval szerintem normális ebben a korban. Ha már kikutattad, legalább hallgass róla.

2020. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Néma csöndben maradnék.

Semmi közöm a 18 éves lányom magánéletéhez.


De magamban mosolyognék, és büszke lennék a csajszira.


Mondjuk velem ilyen nem fordulhat elő mert nem megyek a szobájába.

2020. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a szülő és még nincs semmi, csak ha anyukám megtalálná, az nagyon nagyon égő lenne. Turkálni nem szokott a szobámban, de bejárkálni szokott és pl. félek attól, hogy ha nem vagyok itthon, ő meg keres valamit, ne adj isten megtalálja, hiába igyekszem eldugni.
2020. szept. 4. 20:02
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak van egy zárható fiókod vagy szekrényed. Ha nincs hát legyen.
2020. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél magadnak egy kis zárható dobozkát(persze akkorát,amibe ezek beférnek)!
2020. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
18 évesen nem kell szégyellned, hogy élsz szexuális életet vagy segédeszközöket használsz masztihoz. Anyád a prűd, ha nem érti meg. Inkább magyarázd el neki, mennyivel feldobja a vibri az orgazmust. Sose értettem az ilyen prűd emberek 2020-ban, sőt inkább elkerülöm őket.
2020. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
A vibrátornak azért nem örülnék, mert gyorsan rá lehet szokni, és nem fogja élvezni azt az izgatást, akit egy hús-vér férfi nyújtani tud. Lehet élni vele, de mértékkel. Inkább használja a kezét. Azt hiszem, ha ilyet találnék, ezt beszélném meg vele.
2020. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Már jó pár éve használok vibrátort, de egyáltalán nem szoktam rá. Ugyanúgy (sőt jobban) kívánom a férjem. Szerintem nincs semmi gond azzal, ha valaki él ilyen lehetőséggel.

Ezt az utolsó válaszra reagálva írtam.


Kérdező, szerintem is tedd zárható helyre az efféle dolgokat (ha félsz), de egy 18 éves szobájában ne pakoljon a szülő. Itt kezdődik.

Anyukám soha nem turkált a cuccaim között, én sem fogok a gyermekeim dolgai között pakolni. :)

2020. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közöm hozzá. Az ő magánügye. Hogyan "találnám meg nála", ha nem katatok a cuccai között??? N35
2020. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!