Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 17...

Szülők! Megengednétek a 17 éves lányotoknak, hogy a 18 éves barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

Mit engednétek?

1. Ott aludhat, és egy szobában/ágyban aludhatnak.

2. Ott aludhat, de külön szobában kell aludniuk.

3. Szó sem lehet róla.

Első ottalvás, és a fiatalok már több, mint 9 hónapja együtt vannak.


2010. okt. 20. 21:43
1 2 3 4
 1/31 Nikcsi ***** válasza:
97%
Szerintem en engednem, ugyis hogy egy szobaba aludjanak. Hiaba mondod nekik hogy kulon kell aludniuk, ugyis egyutt toltenek az ejjelt. :) Ha lanyod tisztaban van a fogamzasgatlassal es megbizhato (es a fiu is), akkor igen, nem ket hete vannak egyutt.
2010. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Nikcsi ***** válasza:
97%
Ja meg vmi, csakis hetvegen hagynam, nem suliidoben.
2010. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nyugodtan megengedheted a lányodnak,hogy ott aludjon 7végén
2010. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Ha tiltod, akkor is megtalálják rá a lehetőséget. Mi a jobb, ha otthon a szobában, vagy ha a bokorban kint ilyen hidegben?

Az a lényeg, hogy a kislány legyen felvilágosítva a fogamzásgátlásról, meg a lehetséges nemi betegségekről. Mást nem tehetsz.

2010. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Én megengedném! Már csak azért is hogy érezze hogy megbízom benne, és hogy igyekszem felnőttként bánni vele, így Ő is biztosan nyíltabb lesz velem szemben.

De mindenféleképpen szabályokhoz kötném.

Pl.: pontos időre legyen otthon.

A tanulás rovására nem mehet stb.

2010. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
95%
Sziasztok. Nekem először nem engedték, ott aludtam úgyis szóval...mostmár engedik,szerintem ezt a fiataloknak kell eldönteni h mikor....bár nekem nincs gyerekem:) 21/L
2010. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
95%
ja és velem is úgy volt h én 17 voltam ő 18.Remélem segítettem. Egy más szemszögből:)
2010. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
szerintem 1. hogy miért? ha azt mondod 2. akkor azt nem tudod leellenőrizni és 1. lesz. ha azt mondod 3. nem csak hogy dacból csinálja az 1. de még meg is haragszik rád. na meg már nem pólyás. lassan a saját lábára kell állnia. (minden téren)
2010. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Az én Anyukám anno (13 éve voltam 17:)) megengedte. Ismerte a srácot is, a szüleit is, és azon az állásponton volt, hogy szexelni nem csak éjszaka lehet, úgyhogy ez miatt kár tiltani.
2010. okt. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem is biztos,hogy lenne szex...ha meg már volt szex és úgyis 9 hónapja vannak együtt,akkor minek tiltani?Nyilván meg van a magukhoz való eszük,eddig baj nem történt,a fiú nem csak a szexre hajtott!17 évesen 9 hónapos kapcsolat már szépecske idő!Én simán megengedném 7végén,mert tanulni azért kell!Megbízhatsz a lányodban,szerintem éretten viselkedik,a fiú is!Büszke is lehetsz rá...és a választására is!

Jah...a külön szobában alvás az olyan hülyén néz ki!Nálunk 1 hét után volt,hogy együtt aludtunk,de csak aludtunk,tehát nem volt semmi...az alvás is jobb a szerelmeddel! :) Bár én 18 voltam akkor a párom 19,3 éve vagyunk együtt,már volt eljegyzés is! :)

2010. okt. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!