Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is kiakadnátok ha a volt...

Ti is kiakadnátok ha a volt férjetek venne a 18 éves lányotoknak egy nagy értékű autót a tudtotok nélkül?

Figyelt kérdés
A volt férjem drága ajándékokkal próbálja a lányunk szeretetét megvásárolni. Nagyon kevés időt tölt vele mert mindig dolgozik. A legújabb húzása hogy egy nagyon drága autót vett neki a születésnapjára. Érthető a kiakadásom?

2020. febr. 15. 19:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem

Örülj neki,nem neked kell venned.

2020. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazan ertem mi a probléma. Az ő pénze. A gyerek meg már 18, nyilván tisztában van a helyzettel.
2020. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Aztán majd tőlünk várja el hogy biztosítsuk neki azt az életszínvonalat amit az apjától is megkap. Másrészről féltem is mivel egy ilyen friss jogsis kislánynak nem értem miért kell a kezébe adni egy drága erős autót.
2020. febr. 15. 19:14
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha a lányod szeretetét pénzzel meg lehet venni, akkor annyit is ért a nevelésed.


Egyébként meg nem mindegy, kap egy drága autót, majd ha kell valami másra a pénz, akkor meg eladja. Az én apám csak simán baxott a nevelésemre és a látogatásomra, ahhoz képest még az is jobb, ha hozzámvágnak egy autót, hogy nesze.

2020. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy ez baj lenne. Ahogy mar elottem irtak, legalabb nem neked kell megvenned, marpedig ha van jogsija, elobb-utobb auto is kell neki (amit ugye vagy ti vesztek, vagy o, de vegul meglett).

Uljetek be melle, mikor vezet, belerazodik es hamar megszokja, az meg, hogy ezt a szinvonalat szeretne tovabbra is.. hat 18 eves, ha ti/te nem tudod ezt nyujtani, akkor mar meg kellene ezt ertenie.

Az aggodalmad anyukakent okes, de tulzas is, nem lesz ebbol baj, csak oda kell figyelni:)

2020. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

Benne volt a pakliban, amikor elváltatok, nem?


"Aztán majd tőlünk várja el hogy biztosítsuk neki azt az életszínvonalat amit az apjától is megkap."

Ez eddig is gond volt, de eddig is megoldottad.


"féltem is mivel egy ilyen friss jogsis kislánynak nem értem miért kell a kezébe adni egy drága erős autót"

Beszélj vele, mondd el, hogy félted. Saját magának is vehette volna, akkor se tudnál mit tenni, csak félteni. Ilyen az élet, amikor nagykorúak lesznek.

2020. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%
Nincs hozzá közöd.
2020. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
En lakast kaptam. Nem ertem a gondod. Tisztaban vagyok mindket szulom anyagi helyzetevel, nyilvan tudom, kitol mit varhatok. Szerintem neked szimplan rosszul esik, hogy a volt ferjednek jobban megy, mint nektek, vagy pedig az autora vagysz, hogy bar neked lenne.
2020. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem akadnék ki, előttem többen leírták, miért.
2020. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
20%

Kedves előzők, azért valahol érthető a kérdező, én sem szeretném, ha a 18 éves lányom egy Ferrarival villogna, pont elég lenne neki egy kis Opel.

Nem tudom, hogy lehet a kérdést megoldani, talán, ha a lányod hajlik rá, adjátok el az autót, vegyetek egy olcsóbbat és a különbözetet kapja meg a lányod az életkezdéshez.

2020. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!