Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom kiszedetné...

A 13 éves lányom kiszedetné szedetni a szemöldökét formára. Ti megengednétek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Októberben lesz 13 éves a lányom, és szülinapjára csak annyit kért, hogy szedessük ki kozmetikusnál a szemöldökét. Nem áll össze-vissza. Szóval annyira nem tartanám fontosnak. De ő nagyon szeretné, mert szerinte vastag.

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak?



2020. szept. 15. 17:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 11 évesen kezdte el szedni tesóm, mert összeért.
2020. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Wonderwomen ***** válasza:
100%
Jóhogy! Persze, természetesen dolog. (kozmetikus vagyok, én 100%-ban támogatom)
2020. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

Anya-lánya szépítkezős nap tök jó ötlet! Egyébként engedném (persze csak vmi szép természetes formára), sőt jobb is ha a kozmetikus csinálja meg, mintha esetleg nekiáll magának, aztán nem úgy sikerül ahogy elképzelte.


Az én lányom még csak 9 éves, de már most mondogatja hogy vastag a szemöldöke. Nem egy összenőtt bozont, de viszonylag dúsabb. A kiszedetés most még fel sem merült, de 13 éves korára valószínűleg igen. Egyelőre még a hajbontásnál vagy egy ragtapasz lehúzásánál is visít, úgyhogy gyanítom a szemöldök szedésről is lemondana 2. alkalommal. :-)

2020. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze engednem
2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogom neki engedni, és elnézést a kérdést picit elírtam:)
2020. szept. 16. 14:26
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak enyit kért szülinapjára? Akkor ad meg neki! Én nekem a kozmetikus az csak siman kerem 10 ezerbol egy artisztitas es szemoldok szerintem meg is van max ha adsz neki borravalot 500 ft ha jol csinalja.

Amugy meg azok akik ilyeneket szoltak hogy majd megdugjak meg faszt fog, gondolom a saját környezetben látott kislány példákbol indultuk ki, nem minden kislány lesz ribi csak azért mert szeretne foglalkozni a külsejével, én 13 évesen festettem a hajam, és skinkeltem is és 17 éves vagyok most és szűz vagyok nahát! Külsöségről itélkezni meg egy kalap alá venni mindenkit meg szimplán pasztság a nagy élményem fiuval anyi volt hogy csok és nem vagyok ribi van tartásom egy smink, szemoldok szedes, hajfeststol nem lesz valaki könnyű vérü! Ez nevelés kérdése.

2020. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!