Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit gondolnátok, ha...

Szülők, mit gondolnátok, ha 13 éves gyereketek ilyen kérdést tenne fel nektek?

Figyelt kérdés
"Anya/Apa, te akkor is szeretnél, ha meleg lennék?"

2015. júl. 8. 21:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Vagy csak érdekli, vagy pedig alakul a nemi identitása. Most i,duk be a pubi korszak
2015. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
A fiad/lányod jó eséllyel meleg.Ha jót akarsz neki megnyugtatnád hogy akkor us szeretni fogod és hasonlók.Ha aztmondod letagadnád,megvernéd stb.és tényleg meleg sohasem.fogja elmondani és az addigi kapcsolatotoknak is végis vége lehet.
2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sok bajom nem lenne vele. Elfogadnám, ahogy van.
2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%

Megmondanám neki, hogy szeretném úgy is, viszont elmagyaráznám neki, hogy amit a tévében és iskolában lát ezzel kapcsolatban, az egyáltalán nem menő. Konkrétan ma ez a divat. Azt is hozzá tenném, hogy pár évtizeddel ezelőtt az ilyet szégyellték és akiről kiderült, azt vagy összeverték vagy kiközösítették.


Nem vagyok homofób, de kicsit elszomorodnék és elgondolkodnék, hogy mit ronthattam el :/

2015. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
6%

Bocsi a hibákért telóról vagyok.

Amúgy amit írtam tapasztalatból írtam.Ha nekem megmondta valaki hogy annak ellenére h a gyereke vagyok is utálni fog én nem vagyok hajlandó rá ,hogy időt és energiát öljek abba sa kapcsolatba...

2015. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó vagyok. Természetesen ezt akkor, ha csak kíváncsi rá. Ha tényleg meleg, azért nem mondanám, hogy régen összeverték őket.
2015. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

4es

Ezzel erősíted benne azt hogy jobb ha elfolytja... szar èlet elé néz úgy a gyerek..

2015. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%
Hopp közbe írtál.Mindjárt más :)
2015. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%

4-es és 6-os válasz együtt van :)


Ha úgy jönne oda, hogy meleg, akkor csak elvonulnék sírni szerintem :D de nem bántanám, se fizikailag, se lelkileg...soha

2015. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyerek... Szeretném tudni, hogy anya akkor is szeretne-e, ha kiderülne rólam, hogy a lányokat szeretem. Túl sok a kérdésem, túl kevés a bátorságom...
2015. júl. 8. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!