Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülők! Ti, megengednétek a...

Szülők! Ti, megengednétek a 13 éves gyereketeknek, hogy fültágítója legyen?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 13:06
1 2 3
 1/26 sippara ***** válasza:
90%
Úristen, NEM. Viszont erősen elgondolkodnék, hogy egyáltalán honnan jutott eszébe ekkora baromság.
2013. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Biztos,hogy nem.Tiszta ronda minek neki egy bazi nagy luk a fülén?de ha sokat vergődne akkor csinálnék neki ingyen ...olyan nagyot a feje is beleférne...
2013. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
89%

Nekem nincs még gyerekem, de ha a buszon látnék egy 13 évest fültágítóval, hát elég csúnyán tudnék csak nézni. Szerintem gusztustalan. Főleg egy gyereken.... Te jó ég.

Azt nem érem, abba senki nem gondol bele, hogy amikor öreg lesz az illető, hogy fog kinézni a füle? Ott fog lógni meg lifegni a lyuk alatti rész. Fújj.

2013. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem engedném,majd ha nagykorú lesz azt csinálhat amit akar.
2013. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem semmi esetre sem.

Fültágítot csak 25 éves kora felett nem szolnék érte. Habár 18 felett már csinálkhatná, de akkor még nincs annyi esze.

ès ha egy 25 éves embernek ennyire tetszik akkor az mar az élete része lehet, nincs azzal semmi gond.

Vagy is nekem tetszik a fültágítós emberek és a fejükre tetováltak is, de szerintem ezt csak felnött ember tegye aki biztos benne hogy ezt akarja.

de 13 évesnek??????

2013. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a hülye fejével megcsináltatta 17 évesen,egyre nagyobb tágítóval.Már megbánta és kivette de undorító a füle úgy néz ki mint valami lógó húscafat,össze is varrták neki a lyukat de az egyik fülcimpája kétszer akkora mint a másik,most 23 évesen már megbánta.
2013. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Undorító, ahogy az kinéz. Gennyedzik és büdös. Soha nem engedném meg neki, még akkor sem, ha már nagykorú lenne. Persze akkor már ő döntene, de talán addigra lenne annyi esze, hogy lássa a vele járó kellemetlenségeket és következményeket is.
2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nincs gyerekem.Viszont van egy haverom,akinek a húga 13 éves és van neki fültágítója.Először néztem én is nagyot,h 13 évesnek,mi a f.sznak fültágító? Meg,h az anyja,h lehetett ilyen hülye,h megengedte neki? Még a kisebb fültágítók tetszenek is,nekem is van.De a nagyok nagyon gusztustalanok,bár akinek ez jön be,hát istenem.
2013. márc. 21. 13:22
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megengedte az anyja, lehet csak elment megcsináltatni szó nélkül
2013. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!