Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ma megkérdezte a 13 éves lányom hogy elmehet-e fagyizni egy fiúval. Azt mondta hogy ez aféle "randi lesz"

Ti elengedték ?



2016. máj. 7. 23:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Nincs ebben semmi rossz, ha megtiltanád csak azt érnéd el, hogy legközelebb nem mondja el.
2016. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
9%
Minek neki ennyi évesen "randi? De a te döntésed.
2016. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 gnoomage ***** válasza:
82%
Miért nem kéne elengedni? Mi az ellenérv?
2016. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
11%
3-as: az hogy 13 eves. A legfobb gondja ilyen korban szerintem a tanulas legyen csak. Fiuzni semmi keppen sem engednem.
2016. máj. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%

Simán elengednem. Korrektül elmondta a dolgokat.

"legfobb dolga a tanulás legyen" jah mert te biztos 13-14 évesen csak tanultál ;)

2016. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha most torokra mész, és bedobod a "na majd én megmutatom..." kártyát, akkor biztosra veheted, hogy soha többet nem mond el neked ilyeneket, és legközelebb már a "barátnőivel" megy fagyizni. Örülj neki, hogy bízik benned annyira, hogy ilyen őszinte veled és becsüld meg.
2016. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
6%

Kedves 5-os valaszolo kepzeld csak a tanulasra koncentraltam es max a barataimmal logtam. 17 eves koromig el sem tudtam viselni ha egy fiu tobbet akar.

Kotekedni pedig ne ide jarj ha nem tudsz hasznos valasszal szolgalni a kerdezonek.

2016. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem tök aranyos. Elengedném. :D

Amúgy meg utolsó. Lehet, hogy te nem tudtad elviselni, de más meg igen. Nem csak a tanulásról szól az élet.

2016. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 gnoomage ***** válasza:
75%

4,7# Ennyi erővel az alvást is meg kell tiltani a gyerektől mert akkor se tud tanulni... Azért van az iskola, hogy tanuljon, meg persze ha rossz tanuló akkor otthon kell még max 1-2 órát tanulnia(én általánosban életemben nem tanultam mégis minden évben külön dicséretet kaptam mind tanévzárókor) de a többi idővel mi legyen? Zokogjon a sarokban vagy nézze ahogy szárad a festék?


Csak a régi és gyönyörű tanulj vagy megdögölsz az utcán hozzá állású embereknek van ez ellen bármi érve, ha kedves kérdező, te nem ilyen vagy simán elengedheted, főleg, hogy most még 13 évesen is bízik benned...

2016. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
Én elengdném. Ha tiltással nevelem a gyermekem hazudni tanítom.
2016. máj. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!