Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiuknál Ti mennyire...

12 éves fiuknál Ti mennyire tapasztaltatok növekvő szexulis kiváncsiságot? Furcsa dologgal szembesültem.Az ágya alatt megtaláltam egy bugyimat,sem kérdőrevonni,sem megszégyeniteni nem akartam.Ezert nem emlitettem neki.

Figyelt kérdés

Olvastam,itt valahol,hogy ezt más is átélte.vannak nők akik hasonloan szembesültek ezzel a furcsa helyzetel?Nem tudom,hogy maga a bugyi hat rá izgatólag vagy milyen céllal volt a szobájában

35N



2020. szept. 17. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez teljesen normális,persze most lesznek akik lehurrognak engem hogy ez aberált meg ilyesmi,de nem èrdekel,most van abban a korban hogy el kezd èrdeklödni,mivel hogy nincs más lehetősége így hát marad a bugyid mint szexuális "segèdeszköz" szerintem erröl ne szólj neki hogy megtaláltad nála a bugyidat mert szègyenèrzete lessz ès zárkózott lessz ami nagyon kihathat a kèsöbbi èletère.
2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem normális.

Az hogy 12 évesen áll a bré, oké.

Bugyikat szaglászik, oké.

Én is rendszeresen kivertem a legjobb barátom anyjának a bugyijára.

De sajátra?

2020. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy ideig normális. Majd kinövi. Az öcsémnek is volt ilyen korszaka. Lenyúlta az én bugyimat is meg anyuét is. Kb 12 évesen robbanas szerűen elkezte érdekelni mindenféle sexuális dolog. Gyakran leskelődött utánunk, meg kutakodott a gépemen, intim tartalmak után. Ez szerintem minden kamaszfiú átéli. 24L
2020. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az is lehet, hogy az osztály társaival hülyültek, felelsz vagy merszet játszottak. Nincs kisebb tesó amúgy? Véletlen nem kerülhetett oda?
2020. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Majd kinövi.
2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhető, ebben a korban meg pláne. De az nem lehet, hogy véletlen került oda? Nálam pl rendszeresen landolnak családtagok ruhadarabjai, teljesen véletlenül, összekeveredhetnek a dolgok.
2020. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a használt betéteket szedte ki a kukából. (Persze akkor elképzelésünk se volt, hogy ő lehet, csak utólag esett le.) Egyébként semmilyen jel nem mutatott rá, fiú fiú volt, mégis transzszexuális lett.
2020. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
Teljesen rendben van! Az 1 nagyon jól megválaszolta. 10 fiúból 9 csinálja. Elcseni, felveszi, játszik.Csak nem beszél róla se a fiú, se az anya. Ne szégyenitsd meg!
2020. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Akkor biztos velem van baj, mert eszembe se jutott volna anyam bugyijait lopkodni...
2020. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
9-es! Sokan tagadják. Én csináltam. Elcsentem, felvettem.Aztán elmúlt. Nem dicsekedtem vele. Anyám is tudta, nem szólt érte.Évek múlva beszéltünk róla, elmondta hogy nem akart megszégyeníteni, tulzásba nem vittem, ha nagyon extrém dolgot csinálok, akkor szólt volna érte.)
2020. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!