Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szépen növekvő hcg, de csökken...

Szépen növekvő hcg, de csökkenő progeszteron? Bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

1 hét alatt a hcg-m 2053-ról 8879-re nőtt.

Viszont a progeszteronom 137-ről 111,2-re csökkent.

Max. dózis progeszteront kapok, nem lehet emelni.

Mit gondoltok, ez bajt jelenthet?


2017. nov. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem nem jelent bajt, max ha ennel is lejebb megy. Nekem amugy progival se ment 110 fölé mégsincs baj!:)


23+5hkm

2017. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? A hcg sem nő túl nagy ütembe, ha egy hét alatt ennyit nőtt csak.
2017. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hcgvel sztem nincs baj de mért is nem orvost kérdezel..
2017. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma pont 6 hetes vagyok.

Persze, meg fogom kérdezni a kezelőorvosomat, de keddig szabadságon van. Addig meg ezen parázok.

Reméltem, hogy lesz olyan a válaszadók között, akinek van erre rálátása, vagy tapasztalt hasonlót és megosztja velem addig is a tapasztalatait.

Nyilván, nem itt akarom diagnosztizáltatni magam...

2017. nov. 24. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi progit szedsz?

Nekem 3x3 Utroval volt 99. De a baba megmaradt, 36 hetes vagyok. Egyébként a dokim szerint 60-80 felett teljesen jó a progi.

2017. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Napi 1 Crinone gél + Prolutex szuri + 1x Prog. Exeltis
2017. nov. 24. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem termelődött,így 3hónapig szednem kellett rá gyógyszert,mivel a baba nem tudott megkapaszkodni így elvesztettem :-( de ez a gond csak a mostani babánál derült ki,am.vele is bevéreztem.Viszont ne aggódj,hisz neked van a szervezetedbe,biztos termelődik :-)
2017. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!