Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás vagy a növekvő mèh...

Felfázás vagy a növekvő mèh okozza?

Figyelt kérdés

Nehezen kezdek pisilni fáj is majd rendesen beindul ès utána nincs gond. Nem járok többet pisilni ès nem fáj semmim ezenkivül. Ha többet iszok semmi ilyen nincs. Az utóbbi pár napban hatalmasat nőtt a hasam... Szerintetek mitől lehet? Ugye ez nem árt a babának? Citromfű tea iható terhesen? Jó erre?


25 hetes


2018. nov. 3. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne elmenni orvoshoz, hogy nézzék meg a vizeletedet, nincs-e benne genny. Akkor tutira kiderül, hogy fertőzés-gyulladás okozza vagy nem.
2018. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 hete voltam vizelet vizsgálaton semmi nem volt benne. Pár napja dokinál vizsgálaton minden ok volt.
2018. nov. 3. 11:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezért volt nálam otthon tesztcsík, gyógyászati segédeszközboltban szereztem. Szerintem életem végéig nem fogy el.

Nálam sokszor volt ilyen amúgy, nem volt mindig fertőzés, de az is akadt nem egyszer.

2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 hét alatt simán kialakulhat egy fertőzés. lehet, hogy 1 hete még nem volt, de most van. Ha panaszod van, inkább csináljanak egy vizsgálatot. Szerintem.
2018. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez árt a babának? Hètfőn van csak dr...
2018. nov. 3. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
A hétfő jó. Viszont a több napig tartó kezeletlen fertőzés először is árt neked, könnyen vesemedence gyulladásod lehet tőle és maga a gyulladás kihathat a terhességre is. Nyilván itt nem arról van szó, hogy valaki csak 2 nap múlva jut orvoshoz, itt hosszabban elhúzódó kezeletlenségről beszélek.
2018. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is pont 25hetesen kaptam egy húgyuti fertőzést....hasonló tünetekkel fordultam orvoshoz,igaz akkor már 4-5napja éreztem a tüneteket, de rögtön kaptam antibiotikumot.
2018. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta voltam már 2x egyszer sem fájt. Nem èrtem...
2018. nov. 3. 14:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 7. Válaszoló de ugye a babának nem lett semmi baja?
2018. nov. 3. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól vagyunk...semmi baja nem lett a babának 😊 29hetes vagyok most.

7es

2018. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!