Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Írnátok nekem egy listát?...

Írnátok nekem egy listát? Milyen tanszereket vegyünk 7. osztályra? (iskolatáska, tolltartó, füzet (ek), ceruzák, stb. ) Mennyi pénzből jövünk ki?

Figyelt kérdés

Jövő szombaton és vasárnap (2010. augusztus 14-15.) megyünk anyukámmal a nővéremhez (vidékről Budapestre). Vasárnapra terveztük, hogy megvesszük az iskolakezdéshez szükséges dolgokat, esetleg tornaruhákat, őszre új nadrágokat, stb...

Addigra szeretnék összeírni egy teljes listát, hogy miből mennyi kell? És körülbelül mennyibe kerül mindez (iskolatáska, füzetek, ruhák, stb...)Jó lenne, ha árat is tudnátok írni, mert akkor a felét anyukám, a felét apukám fizetné (a szüleim elváltak), és tennék hozzá a zsebpénzemből!

Aki úgy gondolja, linkelhet is képet az iskolatáskáról, az áráról, és hogy hol lehet beszerezni?



Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm, és további szép napot kívánok mindenkinek!


2010. aug. 7. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal,de egy tanács:

vonalzó körző MINDIG legyen nálad!!!!az a matek tanárok gyengéje.én is szívtam már meg párszor,hogy nem volt nálam valamelyik.

suli táskát meg olyat válassz ami staprabíró és kényelmes.

mindegy,hogy hátizsák vagy oldal táska.:)

sok sikert a 7.osztályhoz,nehéz lesz,de túl lehet élni.és tanulj sokat! ne csináld azt amit én.:D

13/L

2010. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jaj én a hetediket végigszenvedtem de elég keményen. Matematika a legnehezebb szerintem, meg kockarajzolás. Egy jó tanács: ha otthon csinálhatod a rajzot, nyugodtan használj vonalzót és ha végeztél húzd át egy kicsit a vonalakat szabad kézzel. Bár ezt inkább csak akkor ha nem rajzzal akarsz továbbtanulni.
2010. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 7. osztaly nehez, de a 8 meg nehezebb:D(En most vegeztem a 8-at)

15/L

2010. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 7. nem annyira nehéz szerintem. :)
2010. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Táskába:

Matek: 1 kockás

nyelvtan/irodalom: 2 csikos

történelem: 1 csikos

angol-német-francia stb: 1 csikos és 1 szótár

fizika: 1kockás

biologia: 1sima

kémia- 1 sima vagy 1 kockás

földrajz: 1 sima vagy 1 kockás

ének: 1 hangjegyfüzet


(nekünk ezek kellettek,te tudod,hogy lehet-e spirál vagy nem)


Tolltartó:

-tolltartó

- pár darab filc

- pár darab szines ceruza

- 2 rotring és bele rotring bél

- 4 toll (vagy te tudod mennyi van)

- 1-2 zselés toll

- 1-2 szöveg kiemelő

- 1-2 radir

- vonalzók (minden féle)

- körző

- szögmérő

- ceruza

- B ceruza



Tesi:

- tornazsák

- poló

- rövid-hosszú nadrág

- edző cipő

- (talán) zokni


Egyéb:

ne felejtetek el csomagolót venni.

órarendet

vinyetát

tempera vagy üvegfesték

ecset

lapok

valami kis pohár ha festetek

leckefüzet (ha használsz)

órarendnek csomagoló papir


De majd úgyis meglátsz ott valamit tudni fogod kell-e


Árat azért nem irok,mert sok mindentől függ ki lehet hozni 10ezerből meg a csillagos égből is.

Főleg te tudod,hogy tavalyról mi maradt meg,mert ha MINDENBŐL kell új akkor az nem lesz olcsó.Bár igyse úgyse lesz olcsó.

Függ attól,hogy 50forintos tollat választasz vagy 250-550 forintos tollat az,hogy mintás füzetet 250-ért vagy egy egyszerű sima füzetet 60 forintért.


Remélem adtam 1-2 ötletet amit még nem irtak :D

2010. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!