Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves gyereketek mikor...

11 éves gyereketek mikor fekszik le esténként, és hogy telik az estéje?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nemrég lett 11 éves a fiam.

Hétfőn-szerdán 17 órától sportol 18 óráig,fél hétre ér haza.Ilyenkor kettőkor hazaviszem,indulásig mindent megtanul.Kedden kettőkor hozom haza,csütörtön fél háromra elmegy magán nyelvórára a suliból egyedül,utána megyek érte fél négyre.Pénteken 12.45-kor hazaviszem,kis pihenés,majd megcsinálja az összes írásbeli házit.Utána jön hozzá a matektanár,az egy óra.A kedd a leglazább,mert akkor már négyre megtanul mindent,utána szabad foglalkozás.Rajzol ,olvas,szoktunk kártyázni.Gépen nem játszhat hétköznap.21-21.30 körül alszik.Vasárnap soha nem tanul,csak szombaton,de igyekszünk mindent hétköznap elintézni,hogy ki tudja magát pihenni.Esténként szoktunk beszélgetni,játszani,tévézni,vagy szokott néha beszélgetni a barátaival.Hétvégén később alszik,10-11 között.

2020. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Olvastam a válaszokat. Ezek szerint én vagyok a fura, mert én 11 évesen is este tízkor

mentem aludni. 6kor keltem, így 8 óra alvás bőven elég volt.

2021. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most #12?


Mert az én 11 éves fiam ha nem fekszik le fél kilencig, akkor iszonyatos felkelteni fél 6-kor.

Rohadt fáradtak a mai gyerekek, már általános iskolában is.

2021. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16 vagyok. Most csak 6 órát alszom, mert 5kor kelek, 23 órakor fekszem. 11. osztályos vagyok. De hát mindenkinek más az alvásigénye.
2021. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!