Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy egyre több kamasznak van olyan testalkata,hogy a felső teste vékony lábai meg a fara viszont nagyon vaskos? A rendes dagadt alkat eltűnt, mintha mutálódott volna...

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 20:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Na ,igen. De erről sem a gyereket elsősorban, hanem mai „mintaszülők”. Nem azt mondom ,hogy én tinédzser koromban olyan sportember voltam, de nem volt hurkapálcika karom, mellé meg disznó féltest vastagságú csülköm…
2020. szept. 29. 20:53
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen alkatú kamaszokat nem látok. Sok vézna, sok arányos, sok pufi van, de ilyen felül vékony, alul vastag még nem jött velem szembe, pedig reggelente ott gurulok el egy középsuli előtt, vonulnak nagy csapatokban. Még egy ilyen sem tűnt fel, de innentől kezdve keresni fogom.
2020. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Főleg srácok vagy csajok is, akiket ilyen torznak látsz?
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mielőtt nekem esne egy-kettő feminista szülő: nem azt hiszem az utcán hogy ki hogy néz ki, csak gomba az a határ ami mellett már nem lehet elmenni szó nélkül. A másik véglet meg a répa gatyás ,egy kórházi vasággyal is 20 kg-os Maugli. :)
2020. szept. 29. 20:55
 15/24 A kérdező kommentje:
13. Inkább a srácok, azok a tipikus informatikus fejű gyerekek. :) Vagy a másik az a belőtt sérós, pizsamafelsőben (pl mint ez: [link] ) lazuló, cigiző kategória.
2020. szept. 29. 20:59
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát, nem tudom. 21 éves vagyok, de nem sokat változott az alkatom 15 éves korom óta. Vékony a felsőtestem, de fenekem az van, a combjaim sem nádszál vékonyak. Sportolok, izmos a lábam és kövér sem vagyok (170 cm, 54 kg), de ez alkat kérdése... ez van ezt kell szeretni.

de neked miért is jó idejönni és fröcsögni ezen? nagyon megbántott valaki?:D

2020. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
16 te épp csak nem vagy orvosi értelemben véve sovány. Kizárt, hogy olyan vastag lenne a combod. De amúgy persze ezt leszámítva igazad van.
2020. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

21:06


Ezekkel az adatokkal mindened lehet csak vastag combod nem. :) Nem bántott meg, csak mókás, mint írtam. Miért kell mindig azt gondolni, hogy ha valaki föltett egy számára Furcsa, nem elfogadott dologgal kapcsolatban egy kérdést, hogy azt valaki megbántotta? Ez sem normális szerintem. :)

2020. szept. 29. 21:12
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnt fel. Én 34 vagyok, szerintem a mi tinikorunkban a környezetemben több volt az elhízott, mint a jelenlegi munkahelyemen. (Általános iskola, falusi.)

Ezt a felül vékony, alul széles alkatot pedig kb sosem láttam.

2020. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam ilyen alkatot, egyet se, nemhogy "egyre többet". Szerintem nincs ilyen "mutálódás".
2020. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!