Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy egyre több kamasznak van olyan testalkata,hogy a felső teste vékony lábai meg a fara viszont nagyon vaskos? A rendes dagadt alkat eltűnt, mintha mutálódott volna...

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 20:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a lábaim vastagok, 168/55-tel. Amúgy fiús alkat vagyok, a csípőm nem széles. Más nőnek felül vastag, alul vékony a lába, hát nekem alul sem vékony. Amit te írsz, ilyeneken nem lehet változtatni. A súlyom is ennyi 25 éve.
2020. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Divat lett a Kardashian család miatt a nagy fenék.

Régen is volt, de akkor belepréselték egy farmerba vagy bővebb szoknya alá rejtették. Most direkt kiemelik push up nadrágokkal\leggings-szel.


Jó dolog ez a fogad el a tested olyannak amilyen. De az én értelmezésemben ez arra vonatkozik, hogy azt fogadd el, amin nem tudsz változtatni (pl. rövid láb, stria, vastag boka, kicsi távolülő szemek, szeplő stb.).

Az elhízást nem sorolnám ide, mert köztudott, hogy nem egészséges. És ezen önuralommal és akarattal lehet változtatni.

2020. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lány vagyok, a fent leírt paraméterekkel. Vézna karom van, széles csípőm és vastag lábam, pedig szerintem 164/50-nel nem éppen a kövér kategória vagyok. Valakinek szimplán ilyen a testalkata, ezen miért kell ennyit pattogni? :D
2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A lányom 13 éves, konkrétan nem kapok rá ruhát, mert olyan vékony.
2020. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!