Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szándékosan tönkretett telefon...

Szándékosan tönkretett telefon után ti vennétek másikat? 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Fiam a saját feje után ment, nem hallgatott senkire ezért olyan telefont választott ami nem tetszett neki. Mi kértük hallgasson az apjára, de ő nem akart. Így 4 hónap után meghajlította és vízbe dobta. Mindez úgy derült ki, hogy az is csinálta a többiek levideózták, botrány lett belőle.

Most meg megy a hisztizés veszekedés nincs telefonja. Mondjuk ha rajtam múlna nem is lenne, de vonatozik kell hogy elérjük.

Ideiglenesen megkapta a kistesó telefonját.

Kinézett egy 90 ezres telefont, szó szerint fenyegetőzik hogy neki arra szüksége van.


2020. okt. 15. 20:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
96%
Én még venni se vennék. Van egy működőképes Nokia 3210 a fiókban. Azzal menőzzön a majom.
2020. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%

Vennék neki természetesen telefont.

Egy nyomógombos internet nélkülit, örüljön szerintem, mert én (nem vagyok a veres híve) de akkora pofont kapott volna h a fal adja a másikat. Nem sz@rjuk a pénzt. Ha veszel neki telefont akkor azt fogja hinni hogy ő bármit megtehet mert anya meg apa vesz másikat. Nem kapna modern telefont, és a fenyegetozesert (mivel fenyeget?) meg szobafogsagot is kapna, és neki kellene mondjuk 1 héten keresztül porszívóznia. Azért álljon már meg a menet.

2020. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

Két dolog lenne biztos ezek után.


Az új telefonját csak gombokkal tudná irányítani.


Darabig állva tudna vacsorázni és hason aludni.

2020. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés vicc kategória. Nálatok nem szokás nevelni a gyereket? Kapna egy nyomógombosat, amin el tudom érni. Az se baj, ha használt 😉A következő okostelefonja az lenne, amit magának vásárol a saját keresetéből. Az tőlem milliós is lehet, és úgy teszi tönkre ahogy akarja.

Amúgy szerintem troll kérdés, volt már egyszer egy hasonló hülyeség, csak az lánnyal.

2020. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
De várjávárjá. Ő választott telefont magának, aztán nem tetszett neki?? 😀 azt hogy?
2020. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Én is az első mondatnál elakadtam.

"Fiam a saját feje után ment, nem hallgatott senkire ezért olyan telefont választott ami nem tetszett neki."

Direkt olyat választott magának, ami nem tetszett neki?

2020. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én sem értem, minek választott olyat, ami nem tetszett neki? Fejtsd ki ezt egy kicsit, kérdező.
2020. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
12%
Bo-bocsánat, hogy betolakodok ide a jó urakhoz és hölgyekhez. Azt látom itt, hogy mindenki 100%-an felpontoztak. Tegyék már meg azt, hogy jó személyemet is felpontozzák 100%-ra. Köszöntem szépen.
2020. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
42%

18!Én szívesen felpontozlak, ha adsz egy hasznos választ 😉

#14

2020. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem vennék másikat. Majd megtanulja milyen telefon nélkül lenni, ha vonatozik ha nem.
2020. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!