Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szándékosan tönkretett telefon...

Szándékosan tönkretett telefon után ti vennétek másikat? 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Fiam a saját feje után ment, nem hallgatott senkire ezért olyan telefont választott ami nem tetszett neki. Mi kértük hallgasson az apjára, de ő nem akart. Így 4 hónap után meghajlította és vízbe dobta. Mindez úgy derült ki, hogy az is csinálta a többiek levideózták, botrány lett belőle.

Most meg megy a hisztizés veszekedés nincs telefonja. Mondjuk ha rajtam múlna nem is lenne, de vonatozik kell hogy elérjük.

Ideiglenesen megkapta a kistesó telefonját.

Kinézett egy 90 ezres telefont, szó szerint fenyegetőzik hogy neki arra szüksége van.


2020. okt. 15. 20:00
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
Ezért én egy nagy büdös pofont adnák neki nem uj telefont.
2020. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Majd pár év múlva kapna. (Attól függően, hogy amit direkt összetört mennyi ideje volt meg)

Addig csak gombost adnék neki. (De ha azért látszik rajta, hogy már megbánta, s próbálja jóvá tenni, akkor azért nem egy 1000 évest, hanem egy Javásat legalább)


Én kb 3-4 évente cserélek telefont, szóval akkor kapna újat, mikor amúgyis kapna egy újat. Az, hogy direkt összetörte, nem ok új telefon vevésre.

2020. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kapna telefont. Valami olyasmit, ami nekem itt bejött most reklámba.

[link]

[link]

Jópár évig mást nem.


Bár azért lehet, hogy annyira megkönyörülnék rajta, hogy legalább egy 240x320 pixel felbontásút kapjon.

Mert azért még mégis csak gyerek, és 13 évesen pl 3 év nagyon hosszú idő.

2020. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
*14 évesen
2020. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

aki elég nagyfiú hozzá, hogy vízbe dobálja a telefonját, az elég nagyfiú hozzá, hogy telefon nélkül is fel merjen szállni a vonatra. különben sem értem, hogy a vonattal utazásnak mért előfeltétele a telefon.

(tényleg csak 28as szemét szúrja, hogy nagy hülye, úgyhogy most kicsinek elvették a telefonját büntetésből?!)

2020. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdeklődésképp, mivel fenyeget felnőtteket egy 14 éves gyerek?
2020. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
100%
Szia én is 14 vagyok és van telefonom. Nem egy ilyen extra iphone X 20 + felfogtam hogy nincs ilyen de na. Azon beszélek a barátaimmal mert elköltöztünk (na jó nem ferdítek játszani is szoktam rajta.) És megértem hogy egy telefon mostanában elég jól jön. De én se vennék neki ha ilyet csinálna. Azért a felpofozás szerintem sok legalább is én nem verném a gyerekem. De igen meg kell valahogy nevelni mert ez már nem az elfogadható kategória.
2020. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
15-ös úgy, hogy akkor tetszett neki, de a barátai jobb telefont kaptak,és neki is persze már jobb kellett.
2020. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
54%
Én is vennék egy nyomogatóst! Bűntetés: 2 hónap szobafogság 4 hónap sok házimunka, 1 hónap semmi elektronikus, nincs 5 hónapig zsebpénz! Tanulja meg tisztelni azt amilye van, és a szülei munkályát!
2020. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Elkényeztetett gyerek!
2020. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!