Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szándékosan tönkretett telefon...

Szándékosan tönkretett telefon után ti vennétek másikat? 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Fiam a saját feje után ment, nem hallgatott senkire ezért olyan telefont választott ami nem tetszett neki. Mi kértük hallgasson az apjára, de ő nem akart. Így 4 hónap után meghajlította és vízbe dobta. Mindez úgy derült ki, hogy az is csinálta a többiek levideózták, botrány lett belőle.

Most meg megy a hisztizés veszekedés nincs telefonja. Mondjuk ha rajtam múlna nem is lenne, de vonatozik kell hogy elérjük.

Ideiglenesen megkapta a kistesó telefonját.

Kinézett egy 90 ezres telefont, szó szerint fenyegetőzik hogy neki arra szüksége van.


2020. okt. 15. 20:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemel újj telefont!
2020. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy hülye vagyok,de ha jól értem akkor ti ráerőszakoltátok egy olyanra ami nem tetszett neki,ha ez történt,akkor xD....
2020. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!