Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudok leállni a goth...

Nem tudok leállni a goth cuccokkal, mi a megoldás?!

Figyelt kérdés
14éves Fiú vagyok, és igen csak hajladozom a goth szubkultura felé, ami szerintem nem baj annyira, csak az, hogy nem tudok leállni a goth kiegészítőkkel pl.: Szegecses karkötők nyakörv szegecses övek nightmare before xmas cuccok együtteses pólók, ezek mind nagyon drágák és amint megtetszenek meg is veszem őket! Pl megláttam egy koponyás csuklószorítót, megvettem azóta se hordtam (ez 3hónapja volt) egyszerűen ha valamelyik ilyesmi cucc megtetszik egyből megveszem, mégha ninccs is rá szükségem akkor is, hogy állhatnék le?:(
2010. aug. 8. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd anyudnak, hogy ne adjon annyi zsebpénzt, hogy ezeket meg tudd venni.Amit meg megvettél és nem kell add el tesz-veszen vagy vaterán.
2010. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi:)

a teszveszt ismerem de eddig csak vásároltam xD

2010. aug. 8. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom az ilyeneket (kivéve a Nightmare Before Xmas cuccok), de ezek nem gothosak, hanem rockeresek. Én is ilyeneket hordok, és rocker vagyok, nem goth. :)

15/l

2010. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen a tesz-vesz jó ötlet=D

Más ötletem nekem sincs =/

Csak egy ártatlan megjegyzés :3......a legtöbb ilyen srác jól néz ki:P(mármint akinek ilyen a stílusa)=D

14/L

2010. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ó THX

xD

2010. aug. 9. 00:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem,tök jó cuccok.:))Kiderült,h a 8 éves fiamnak is vettem már ilyen pólót.:DDD

De tanácsolni azt tudom amit előttem írtak:teszvesz,vatera.A befolyt pénzből tudod fizetni a további vásárlásaidat.:)

39/N

2010. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezek merőben nem goth cuccok.
2010. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

áááá...

karácsonyi lidércnyomás miért lenne goth cucc?:DD

jó gothok is hordják,de azért ne nevezzük annak.:DD

talán úgy,hogy nem viszel magaddal annyi pénzt.szóval ne legyen elég pénzed,hogy megvegyél minden hülyeséget.

2010. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyi. Szerintem itt most nem is azon van a hangsúly, hogy gót cuccokat veszel. Tök mindegy, hogy mit veszel, inkább az tűnt fel nekem, hogy tök drága, és _nem tudsz ellenállni_, hogy megvedd, pedig nincs is rá szükséged_. Én nem vagyok pszichológus (bár tanultam pszichológiát), ezért óvakodom attól, hogy ilyen téren okoskodjak, de ez a viselkedés picit a vásárlási mániára emlékeztet.


Minden oké amúgy a lelkedben? Jól érzed magad a bőrödben? Ezt csak azért kérdezem, nem lehet-e, hogy ez afféle pótcselekvés.


De ha amúgy minden oké, akkor meg egyszerűen próbálj erőt venni magadon, írd fel a kiadásaidat... hátha sikerül. Sok szerencsét hozzá!

2010. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát amúgy minden rendben szal, nem a feltűnés miatt csinálom meg semmi csak már túlzásba viszemxD
2010. aug. 9. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!