Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudok leállni a goth...

Nem tudok leállni a goth cuccokkal, mi a megoldás?!

Figyelt kérdés
14éves Fiú vagyok, és igen csak hajladozom a goth szubkultura felé, ami szerintem nem baj annyira, csak az, hogy nem tudok leállni a goth kiegészítőkkel pl.: Szegecses karkötők nyakörv szegecses övek nightmare before xmas cuccok együtteses pólók, ezek mind nagyon drágák és amint megtetszenek meg is veszem őket! Pl megláttam egy koponyás csuklószorítót, megvettem azóta se hordtam (ez 3hónapja volt) egyszerűen ha valamelyik ilyesmi cucc megtetszik egyből megveszem, mégha ninccs is rá szükségem akkor is, hogy állhatnék le?:(
2010. aug. 8. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amikor megveszel egy ilyen sz.rt, gondolj arra, hogy milyen röhejes leszel benne az utcán.
2010. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

én rocker vagyok és tudom milyen nem megvenni ilyen jó cuccokat :D

www.sharkheavymetal.com

www.teszvesz.hu

www.vatera.hu

www.olcso.hu

www.extremruhak.mlap.hu

2010. aug. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi a linkeket:D


amúgy miért is lennék benne röhejes???-_-"

2010. aug. 15. 21:24
 14/14 A kérdező kommentje:
ja lehet mert csak 14 vagyok...?-.-"
2010. aug. 15. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!