Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 13 éves sminkelhet?

Egy 13 éves sminkelhet?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves lesz holnap. Születésnapjára egy szempillaspirált és egy szájfényt kért a Florence by Mills-től.

A szájfény nem annyira durva, linkelek képet: [link]


Nem tűnik nagyon 'felnőttes' sminkeknek.

Valószínűleg iskolában is használná őket. Megvennétek a lányotoknak?



2020. okt. 19. 15:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

Igen szájfény,spirál simán bele fér heti 3 alkalomal, de a spirált fogja vissza suliba ne legyen műszempillás hatásu mert azért a komunista gondolkodásu tanárok szolnak és el akarják nyomni a stilusát.

Otthon enged neki had bontakozzon ki, suliba csak nagyon halványan.

2020. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
74%
Szia nem tudom még látod e de talán mást is érdekel majd később. Én 15 vagyok. És 13 évem "végén" már volt sminkem. Nem hordtam minden napra de amikor átjött az egyik barátnőm sokat próbáltunk vele sminkelni vagy valamit festeni az arcunkra. A végére már egész szépeket sikerült. És sokszor nagyon vicces volt ez az egész. Mégsem lettem prosti és nem hordok 3 kiló vakolatot, általában semmit. Néha ha olyan van szempilla spirált nagyon max szájfényt de ennyi. Szóval szerintem ez egyáltalán nem baj.
2020. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%
Igen, csak minek. Szép korban van így is. Persze, néha játékból oké, de nem kell minden kislányt arra tanítani, hogy csak sminkkel lehet szép. (Jöhetnek a lepontozók)
2020. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

23 as persze hogy nem:) de ha fiatalon elkezdi érdekelni akkor gyakorlás képp ha érdekli ez akkor szerintem igazán nincs baj azzal ha próbálgatja, elmagyarázod megmutatod neki hogyan lesz szép a smink.

Ha nem érdekli a smink akkor ne sminkeljen....

2020. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj nincs ezzel, púder, szâjfény jöhet. A rúzst hanyagolnam és a szempillaspirált. De ez rendbe van.
2020. okt. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen szerintem igen. Alatta szerintem többet árt mint használ. Gusztustalan, ha 8-9 éves kislányokat látok olyan szemfestékkel, hogy később tini lányként vagy felnőtt nőként sem lenne egészséges. 13 évesen én már engedném, persze, csak ha igényesen néz ki. 13-14 éves korban kezdődik el a nemi érés.
2020. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
71%
Az előző válaszóló lány vagyok. Terhes egy szájfénytől úgy se lessz😂😂😂 gondolom ön is tudja hogy ez butaság amit leírtak. És szerintem nem baj egy kis szempilla spirál meg szájfény. De ha nagy probléma lenne hogy erős egy kicsit a szempilla spirál akkor tudom ajánlani az átlátszó szempilla spirált. Lényegében csak szép göndör és hosszú lessz tőle a szempilla és nem lessz rajta festék.
2020. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom ezek az elöző komentek...sminktől majd kur*a lesz édes istenem... én festettem a hajam sminkeltem mégse tértem "bűnös" útra,nagyon is visszafogott illem tudo voltam a suliban.

Nem pasiztam,nem jártam el otthonrol nem piálltam nahát :D és azóta sminkes akarok lenni ez lett belőle.

Mert imádok sminkelni,jó hobbi,másoknak az olvasás,zene,sport nekem ez. Nincs ebben semmi rossz.

2020. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Nem sokkal vagyok idősebb nála de mi ilyenkor már ilyeneket simán használtunk suliban. Benne volt a házirendben hogy nem lehet sminkelni de egy szempillaspirálért senkinek nem szóltak, talán 1 olyan alkalom volt amikor az egyik osztálytársamon durvább smink volt de azt le is mosatták aztán a tesitanár kitalálta hogy mindenki mossa le még a szempillaspirált is de ez is csak egyszeri alkalom volt, következő órára már elfelejtette az egészet. Nálunk kb 7-8.ban minden lány megcsinálta a szemöldökét, volt rajta szempillaspirál meg egy kis szájfény és esetleg egy kevés highlighter is. Azóta elballagtunk és ha jól tudom mindenki normálisan és és senki nem lett terhes meg hasonlók
2020. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!