Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha lenne egy lassan 13 éves...

Ha lenne egy lassan 13 éves lányotok, akinek nyár közepe óta van egy 12 éves, fővárosi barátja (ti 3 órára laktok onnan vidéken), akkor engednéd neki, hogy nálatok aludjon a srác?

Figyelt kérdés

Szerintem még ez a kapcsolat is korai, nemhogy egy távkapcsolat, pláne egy együttalvás.

Nem is az lenne talán a kérdés, hogy emgednéd-e (de persze erre is várom a válaszokat) , hanem inkább az, hogy objektíven látva a dolgokat, mit gondolsz a szülőkről?



Mellesleg megjegyezném, hogy tök cukik így együtt meg minden ilyesmi, de azért ez nálam sok lenne. Valamint a csaj elég balhés, többször kapott igazgatóit, de most egyre jobb akapcsolata a szüleivel.



És nem megítélni szeretném a családot, csak szimplán érdekel mások véleménye.



2020. okt. 19. 17:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
41%

Mit csinál egy 13 éves gyerek koncerten, fesztiválon ahol pasizik? Vagy egy 12 éves kisfiú?


A szülőkről kérdeztél: szerintem egyik fél sem normális, ha ezt párkapcsolatnak tekinti, az egymásnál alvás pedig fel sem merülne. Egyik oldal szülőjeként sem.

2020. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem itt kettejüket szemléljük/szemléli a kérdező helytelen minőségben.

Ha úgy szólt volna a kérdés, hogy szerzett egy kis barátot (aki történetesen ellenkező nemű), eltölthetnek-e szülői felügyelet mellett egy hétvégét, rögtön máshogy hangzana.

2020. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
46%
Max ha a lány veled alszik, a fiú meg a kanapén, egyébként meg szerintem egy 13 évesndk korai egy "kapcsolat"
2020. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%

Jajj ugyanmár, azért csak megvannak a régi emlékek. Nyilván nem felnőtt értelemben párkapcsolat, de kis cukik, nyilván egymásra találtak, tetszenek egymásnak, zavarban vannak egymás előtt, eldumálnak, ez a 12 éves szint, esetleg belepirulnak a kézfogás puszi szájrapusziba, és megbeszélik, hogy ők mostantól szerelmesek és járnak, nyilván nem gyereket terveznek meg összeköltözést.


Ezt én simán hagynám. Szerintem táborban jöttek össze, vagy valami rendezvényen(animecon), csak cikinek érezte leírni, ezért bővítette fesztivállal meg koncerttel.


Az ovisomnak is van szerelme, nyilván szerelemnek mondja, holott nem sok köze van a valódi érzelemhez, csak kinézett egy cuki ovist, aki kedves, aranyos és olyat érez vele, amit mással nem, de hadd örüljön már neki..


Egyébként sokkal ijesztőbb eltiltani őket, a képküldözgetés nagyon megy, ha nem tudnak találkozni, azzal aztán lehet szívni, plusz a 12 évesek elég bizonytalanok, nem árt nekik a kortársuk pozitív visszajelzése, persze tudjuk, hogy gyerekek.. Nem tudjuk, hogy a szüleik milyen helyzetben vannak, lehet van baba, vagy idősek, vagy bármi, ami miatt a fiú családja nem tud lelátogatni a városba a lányhoz.


Azt lehetne, hogy a lány családja lelátogat "nyaralni" abba a városba, bemutatkoznak a szülők, és megbeszélik hogy majd ott alszik a fiuk valamikor a lányéknál.

2020. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
82%
Azért 12-13 évesek tudnak már szexelni és eléggé kíváncsiak azok már.
2020. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy csomóan eszerint, amit írtok, nem tudjátok, hogy a képküldözgetésen kívül mi történik még a 12-3 évesekkel.


A "szerlemük" sokkal inkább hasonlít egy felnőtt párkapcsolathoz, mint egy ovis cukiskodáshoz.

Látszik rajtuk hogy mennyire nem csak az arcrapuszin jár az eszük, hanem már a szexen. És én ezt külső, de alapos megfigyelőként tudom és írom le.


Őszintén szólva nem értek egyet a legtöbb kommentelővel, de majdnme mindenkinek ment a zöld jelecske.



És történetesen direkt nem "szülői felügyelet alatt"-ot írtam a kérdésbe, mert hogy a szülők egész héten (hétvégén is) dolgoznak, nagyszülők meg már meghaltak. Tehát maximum a csaj húga maradhat felügyelni, ami valószínűleg nem következett be.

2020. okt. 20. 19:45
 27/37 anonim ***** válasza:
69%

Ha azon jár az eszük, akkor csinálják.

Ezesetben nem csak a kilométerek százaira élővel merülhet fel a téma, hanem helyiekkel is, szóval tilthatatlan.

2020. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szomorú sajnos, hogy ennyi idősen mar szexelnek a mai fiatalok.
2020. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon szomorú, de ez nem rajtunk múlik, hanem a szülőkön, a barátokon, a családon.
2020. okt. 20. 20:35
 30/37 anonim ***** válasza:
23%

Miből gondolod, hogy szexelnének? Csókolóznak durván vagy fogdossák egymást? Mert szerintem(naivan azt hiszem) hogy tudják hogy majd valamikor a nagyok szexelnek és nekik is kellene majd(én ígx gondolkodtam 10 éve), az akkori barátom kért is meztelen képet, én meg pirultam és megbotránkoztam és szégyelltem, hogy nem akarok neki küldeni.. szóval nem teljesen ártatlan, van szájrapuszi meg fantáziálás, de nem annyira durva szerintem, mint látod. Ezek a kis 12 évesek még annyira kicsik és ártatlanok, elcsuklik a hangjuk, ha a buszsofőr rájukmordul.


Biztos beszélnek szexről meg maszturbálnak meg téma a szex, de ez mérföldekre van a tettektől. Fotózni könnyebb, mint meglépni a dolgokat.


Most akkor nem hétvégére jönne a srác? Lejön pénteken délután, alvás, szombat, vasárnap délután haza. Lehetnek kettesben is, kimehetnek a közeli mekibe vagy sétálni.


Lehet akkor te valami tesó lehetsz, bátty esetleg, de szerintem nem tudod reálisan megítélni, mikor mire áll készen egy 12 éves.


Aztán kitudja, lehet ez más közeg, mint a miénk, amiből én indulok ki és én nem látom reálisan. Akkor is inkább egy kissrác választott szerelmes legyen a liliomtipró, mint egy nagyobb, idősebb férfi. Anyuka beszélgessen a lányával rendesen!

2020. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!