Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek a 12 éves lányotokn...

Engednétek a 12 éves lányotoknak, hogy kiköltözzön?

Figyelt kérdés

A melléképületbe. Van lent 1 szoba, konyha, fürdő.

Most költöztem össze az anyukájával. Van nekem is 3 gyerekem. A házban is van bőven hely, de ő ki akar menni. Félünk, hogy így még jobban eltávolodik a családtól. Meg így az én lányom is menni akar (amit persze a párom lánya nem akar).



2018. jan. 4. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak akkor engedném ha a házban nem jutna neki saját szoba. Akkor is sokszor ellenőrizném
2018. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Így nem.Had csiszolódjanak össze a gyerekek.Talán egy év mulva már a két lány együtt akar majd lakni.Ha most megengeditek neki, a másik kislány meg rosszul érezné magát hogy ő nem mehet.Mondjátok hogy most még nem.
2018. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, miért ne mehetne?? Had menjen. És nem kell annyira szigorúan ellenőrizgetni. Elég ránézni, hogy mindent megcsinál-e, és ha igen békén kell hagyni, hogy had éldegéljen.
2018. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek a te gyerekeitek?
2018. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
* gyerekeid
2018. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3,6,(fiúk) 11 (lány)
2018. jan. 4. 22:59
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
én azt mondanám most nem, mert drága azt is kifűteni (vagy vmi indokot kitalálnék). Nyári szünetben visszatérünk rá. Egyrészt még kicsi ehhez, másrészt hadd csiszolódjanak kicsit össze. Nyárra lehet nem is akar már menni. Vagy a 2 együtt akar menni. De így nem hagynám elszeparálódni.
2018. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Hány szobás a ház? Lenne minden gyereknek külön szoba?
2018. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
4 szobás a ház, 5 gyerek van, tehát nem.
2018. jan. 5. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, a te gyerekeid kerüljenek inkább egy szobába, ne az legyen, hogy beköltöztök, és egyből "elveszitek" az ő személyes kis terét, mert az nagyon meg fogja viselni. 1 szoba nektek, 1 a fiaidnak, 1-1 a két lánynak külön.
2018. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!