Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 25 évesen miért keresi ennyire...

25 évesen miért keresi ennyire a társaságom? 10 év van közöttünk majdnem

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek az anyjával az én anyám jóban van, de mivel ő külföldön él, akkor szoktak találkozni, amikor hazalátogat. Neki a lánya a kérdésben szereplő lány/nő. Mondta, hogy nem nagyon vannak itt barátnői, nem is akar túlságosan kapcsolatokat építeni, mert hogy diploma után ő is visszaköltözik külföldre, de hogy mégis rossz, hogy a barátján és pár egyetemi barátnőjén kívül nincs neki senkije. Édesanyám ezen felbuzdulva még nyáron elhívta hozzánk medencézni, ebédelni párszor. Jól elvoltunk, mert tényleg jófej és aranyos volt. Utána írt nekem külön, hogy ráérek-e, nincs-e kedvem csinálni valamit. Eleinte ez hetente pár délután volt, de már az van, hogy zavaróan mindig velem akar lenni. Ha lyukasórám van, akkor mondja, hogy felvesz a sulinál és menjünk kávézni, vagy menjek fel hozzá a lakásába, suli után mindig mondja, hogy ebédeljek vele, vagy menjünk el ide, vagy oda. Ha mondom, hogy nem érek rá, akkor szinte vallat, hogy mert miért nem tudok menni? Ilyenkor őszintén elmondom, hogy mondjuk a barátommal megyünk sütizni, vagy barátnőkkel leszek, vagy megyek kozmetikushoz stb és én ezzel le is zárnám. Ő mondja, hogy jó, akkor jön ő is. Mindenhová. Legutóbb a barátommal mentünk vacsorázni és megkértem, hogy ne jöjjön, mert kettesben szeretnénk lenni, megsértődött. Gondoltam majd megbékél, de napokon át írogatott, hogy ő mennyire haragszik rám és hogy úgy érzi, nem fontos nekem már.


Tegnap is elutaztam, ma ír reggel, hogy átjön (ez is zavar amúgy, hogy ő csak így bejelenti ezt, hogy jön, meg sem kérdezi, hogy otthon vagyok-e, ráérek-e). Írtam, hogy én elutaztam és csak péntek/szombat fogok hazamenni. Eltelt 2 perc és csörög a telefonom, hogy nem is mondtam neki, hogy én nem leszek otthon a szünetben és hogy hova utaztam, meg minek. Elég nagy családi zűr van most és nem akartam részletezni neki, mondtam hogy rokonoknál vagyok. Válasz: ja jó, lehet majd holnap meglátogatlak, aztán csinálhatunk ott valamit, meg akkor ott alszok. Elférne, nem az a baj, de bakker... Nem is ismeri az itteni rokonaimat, nem fogok a nyakukra hozni egy idegent. Szóval nekem ez már kicsit sok és fura. 16 éves vagyok, ő 25. Vannak közös témáink, de azért ez nem olyan nagy legjobb barátnős barátság, hogy 24/7 vele akarjak lenni.

Szerintetek ezt miért csinálja? Csak szerintem furcsa?



2020. okt. 27. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
amit azóta töröltek...:)
2020. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, közben töröltek egy választ, mert elég rendhagyó stílusban íródott... :)


Valahol az is bennem van, hogy lehet ő saját magát sem veszi észre, mert másik országban, kultúrában nőtt fel. És ő velem is ilyen, pl ha a barátjával kettesben vannak, simán hív magukkal és őt ez nem zavarja. Vagy áthív magához, de mondja, hogy készülődnie kell és simán járkál ki-be meztelenül a fürdőszobából, előttem öltözködik stb. Szóval ő nagyon közvetlen és szerintem nem érzi a határokat. Vagy érzi, csak nem érdekli...

2020. okt. 28. 12:56
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem válaszolsz az üzeneteire. Vagy letiltod. Meg nem csak te, hanem azok is akiket még hívogat.


Amúgy honnan tudja, hogy mikor van lyukasórád?

2020. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!