Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek lehet még olyan...

Szerintetek lehet még olyan társaságom, mint a többieknek?

Figyelt kérdés

10 éves korom előtt senkivel sem akartam barátkozni, mindig egyedül voltam. Később ez már zavart, azóta próbálkozok, de ez a 2. suli ahova járok már 2 éve és még mindig nincsenek barátaim. 2 év után most úgy érzem, hogy kezd alakulni, de még így is csak pár szót beszélek az osztálytársaimmal. A felnőtt ismerőseim szerint lehet velem beszélgetni és semmi olyat nem tudnak mondani rólam ami miatt nem fogadnak el. Szerintetek még lehetek népszerű és lesz valaha legjobb barátnőm :( ?

15/L


2010. dec. 17. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén? Nem.
2010. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj népszerű lenni,próbálj egy befogadó kis csoporthoz odamenni és beszélgetniu legyél nyitott..hajrá :)
2010. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel...

Egy ok van... félénk vagy... én is az vagyok, és én nagyon vágytam egy nagyszájú társaságra, de nem illettem oda.... Most is olyanokhoz vágyok...

Ha meg akarsz változni, de csak akkor tedd, ha te akarod, ne azért, mert mások akarják! Akkor kezd kisebb dolgokkal, menj olyan helyre, amit szeretsz, pl énekkar, tánc, vagy bármi más... És találtam jó barátokat, vagy is, alakulnak, és (táncra járok, mondhatni, én vagyok az egyik legjobb) vannak már haverkodni vágyók, akik oda jönnek hozzám, barátként üdvözölnek...

Keresd meg a helyed, ahol igazán önmagad lehetsz... Olyan aki akarsz!

:)

(l, 18)

2010. dec. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonlóan van,de ez szerintem legyőzhető,csak nagyon akarni kell:)Én is alapvetően egy kedves,segítőkész lány vagyok(nem nagyképűségből mondom),csak túl félénk vagyok:S.De próbálj barátkozni,beszélgess olyan emberekkel,akik kedvesek hozzád és majdcsak kialakul:)Én szintén 15 éves lány vagyok(lassan 16),nekem is csak egy barátnőm van az osztályomból,a többiekkel olyan sokat nem beszélek...Először próbáltam nyitottabb lenni,barátkozni velük,valameddig ment is...aztán több baráti társaságból is valahogy "kitúrtak" és már nem éreztem magam oda illőnek:(Szerintem attól is függ,hogy milyen az osztályod pl.,mennyire fogadnak be,milyen emberekkel vagy körülvéve.Sulin kívül nekem van egy kisebb baráti társaságom,velük jól érzem magam,mellettük önmagam vagyok és nem kell azon görcsölnöm,hogy magamat adjam és megfeleljek nekik.Neked is kéne pár olyan barátot/havert találni,akikkel jól érzed magad és hasonló gondolkodásúak:)Tudom,nem jó dolog egyedül lenni,de csak pozitívan:)Ne keseredj el,lesz még sokkal jobb is:)Próbálj ismerkedni,eljárni valahová.De én gondolkozom azon is,hogy sulit váltok,mert a mostani sulim amúgy sem tetszik semmilyen téren:S...talán neked is jó megoldás lenne ez és ott tiszta lappal kezdhetnél.De ha már úgy érzed,hogy kezdenek befogadni,az már jó:)Beszélgess velük,merj odamenni hozzájuk!:)Azt még hozzátenném,hogy nekem már több,mint egy éve barátom is van,úgyhogy ne keseredj el:)Neked is lehetnek még barátaid,szerelmed is:)

Sok sikert:)

Egy hasonló lány..

2010. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van társaságom sulin kívül de más városban és ritkán tudok velük találkozni (2-3 havonta). Interneten sem beszélek velük sokat mert nem találok közös témát. Azonkívül hogy megkérdezem hogy hogy vannak nem tudok másról beszélni. Sulit vártani nem akarok, mert itt legalább a tanárok elismernek, és a mostani új osztályokat ahogy ismerem, egyikbe se lennék szívesen, az én osztálytársaim sokkal normálisabbak. És ki tudja hogy mi várna rám...
2010. dec. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!