Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves kiskamasz lányomnak...

10 éves kiskamasz lányomnak sminkkészletet szeretnék vennék karácsonyra, esetleg tudnatok adni ötleteket, hogy milyet érdemes?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen jó minőségű, márkásabb palettát keress, ne a gagyi 100 Ft-ost, mert azzal rengeteget árthat a bőrének, szemènek. Esetleg a nevesebb parfümériákban nézz szét. Ott szoktak lenni hozzáértők. Pl Douglas
2020. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy jó ötlet? Olyan korán érnek amúgy is, tuti hogy ezt ilyen módon siettetni akarod? 10 éves még nem kiskamasz.
2020. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
10 évesen nem kiskamsz, hanem gyerek.
2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Dehogynem kiskamasz. Nekem a fiam 10 éves, ha tudnátok, hogy megváltozott a viselkedése egy év alatt. Még pszichológust is felkerestem , ő nyugtatott meg, hogy semmi baja a gyereknek, csak kiskamasz. Sajnos felgyorsult a világ, ezzel együtt minden. Korábban érnek a gyerekek minden téren. Főleg a lányok. Semmi rosszat nem tesz a kérdező, ha hagyja a lányát otthon sminkelgetni. Még engem is nagyon érdekelt ennyi idős koromban, pedig mar nem most voltam 10 éves, de emlékszem, hogy egyszer alapozoval sunyiban bekentem az arcom suliba indulás előtt,

és anyukám úgy zavart be a fürdőszobába, hogy lemossam.

2020. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Az egy dolog, hogy ő minek tartja magát és egy másik, hogy valójában micsoda.

Ha egy tíz éves gyerek sminkeli magát, ott nem a világ gyors, hanem a szülő szr!

2020. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán ő akar sminkkelni vagy ez a te baromságod?
2020. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
10 évesen kiskamasznak érzi magát? Érezze! Ettől még nem kell neki mindent megengedni. Régen 15 évesen se kapott senki a szívéhez, ha le volt tiltva a sminkelésről. Akkor egy mai 10 éves is fel fogja tudni dolgozni, ha határozott nemet mondanak neki.
2020. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1. Igazatok van, tenyleg korai

2. Az o otlete volt, en nem sninkelek

3. A tizeneves is kamasz, tini. a majdnem 11 eves, plane lany az kiskamasz. Az osztalytarsai pattanasosak es mar menstrualnak is.

2020. nov. 17. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
De a lányod nem az osztálytársai
2020. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Attól, hogy valaki menstruál még nem kell kikennie magát. A kettő egymástól független dolog.

A pattanásokra sem az alapozó a megoldás, nyilván.

2020. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!