Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Géllakk 14 évesnek?

Géllakk 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Lányom most 14 és szeretné, ha karácsonykor lehetne géllakkja. Ovis korában sima lakkal már festettük a körmét, azt most is szokta. Megengednétek? Milyen színt, ha igen?

2020. dec. 4. 22:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
75%
Igazából miért is ne. Most ha úgyis akkora lesz a körme, mint a sajátja, akkor nem sok különbség van közte max annyi, hogy a géllakk tartósabb. Meg úgyis szünet lesz, ráadásul egyszeri alkalom.
2020. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
26%
Nem engedném
2020. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
22%
Most a vírus miatt semmiképp. Nem megyünk feleslegesen sehova.
2020. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
31%
Megengedni megengedném a helyedben ha nem durva színt választana,átlátszó, vagy halvány, vagy pasztell vagy ilyesmi.
2020. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
29%
Kizárt dolog
2020. dec. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
69%
Igen meg
2020. dec. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
70%

Én is körmös vagyok és nem értem mi benne a nehéz leszedni? Körmös csiszolóval pikk pakk lekapja.

Amúgy meg megengedném, a saját lányomnak is meg fogom 14 évesen persze diszkrét hosszal. Ebbe manapság semmi extra nincs.

2020. dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
18%
17 kár, hogy ennyire nem értesz a szakmádhoz. A gel lakk ugyanolyan, mint a körömlakk kinézetre, csak a gel lakk sokkal erösebben rá van rakva a körömre, ezért nem tudod leszedni acetonnal. Csak annak szükséges, akinek nincs ideje körmöt lakkozni.A 14 éves tanulja meg, hogyan kell lakkozni és ne a körmöshöz futkosson két hetente. Abban igazad van, hogy valóban semmi ectra nincs a gel lakkban, éppen ezért teljesen szükségtelen gyerekeknek.
2020. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

18as hogy te nem körmös vagy az fix 😄 nekem magyarázod mivel kell leszedni 😁

Csiszológépről hallottál? Reszelő? És van oldószer is ami leszedi a gél lakkot.

Karácsonyra gél lakkot szeretne te jó ég. Nehogy a pokolra kerüljön 😅😅😅

2020. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
19%

18 oké, akkor a te szinteden

Mi az egyszerübb?

Körömlakklemosóval, vattakoronggal leszedni valamit a körömről?

Vagy tippoldoban áztatni a körmöt hosszú percekig, esetleg csiszologéppel leszedni?

2020. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!