Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Savmentes primer, nail prep,...

Savmentes primer, nail prep, rá sima körömlakk és rá géllakk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Működhet ez így? Éppen nincsen itthon színes géllakkom, de már nagyon szeretném kifesteni a körmöm így gondoltam, hogy a hagyományos eljárással, vagyis bolyhosítom, rá a két lépés tehát primer meg prep és szimpla mezei lakk plusz átlátszó géllakkal lámpa alá be a köröm. Vélemények, tapasztalatok hogy valaki próbálta e már így? Köszi! Ja és arra is gondoltam h több órás szaradas után a sima lakkot is kicsit bolyhositanam esetleg.

2020. nov. 22. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog működni, szerintem a körömlakk nem alkalmas rá, össze fog törni. de az előkészítésed sem jó. előbb prep, aztán primer.
2020. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó! Nem működik a két anyag együtt. És igen, rossz a sorrended is.
2020. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, így nem működik a dolog.


Az átlátszó géllakk mit jelent nálad? Mi a neve?

Ha olyan, ami base vagy 2in1, akkor azzal meg lehet csinálni a teljes géllakkozást, köttetés, fixálás után mehet rá a sima lakk. Így működik, fordítva nem.

2020. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először bolyhosítsd aztán Prep, primer színes lakk hagyd megszáradni teljesen és ha az átlátszó lakk az Fényzselét jelent akkor működhet.

(ha nincs gel lakkban színem de sima lakkban igen azt használom és eddig működött)

2020. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Körömlakkra nem rakunk fenyzselét, mert nem köt össze a két anyag, pár óra alatt lepattog, reped.
2020. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam hogy lepattogna róla csak olyan volt hogy beráncosodott, de az azért volt mert nem hagytam megszáradni a sima lakkot, de nem szeretem használni mert a gel lakk biztosabb
2020. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) mégsem csináltam meg. Igen, a sorrendet nem vettem figyelembe, mikor írtam a kérdést, csak úgy hirtelen írtam ahogy eszembe jutott, de egyébként tudom, hogy prep és utána primer. Majd rendesen, polygellel fogom amúgy is csinálni.
2020. dec. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!