Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Géllakk 14 évesnek?

Géllakk 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Lányom most 14 és szeretné, ha karácsonykor lehetne géllakkja. Ovis korában sima lakkal már festettük a körmét, azt most is szokta. Megengednétek? Milyen színt, ha igen?

2020. dec. 4. 22:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%
Igen, én megengedném.
2020. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Én megengedtem. 14 éves a lányom, 2 vagy 3 alkalommal volt géllakkal festve a körme. Nála szinte mindenből csak fekete jöhet szóba, így a körme is nagyrészt fekete volt. Nem jár 3 hetente újra festetni, szülinapra, névnapra volt kifestve a körme. A suliban nem szóltak érte, az osztályfőnök meg is dicsérte.
2020. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
15%
20as milyen szintről beszélsz pont te? A csajszi gél lakkot akar... itt nincs szó sima körömlakkról csak te nyomatod ezt.
2020. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

De most miért baj, ha a géllakkot kell leszedni? :D

Nyilván manikűrös megcsinálja neki 3 perc alatt géppel, nem otthon kell vele szenvednie a 400 forintos reszelővel.

2020. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem ertem én sem...ez nem egy tetoválás...
2020. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom miért ilyen érthetetlen a hozzáállásom.

Mint említettem van mükörmös végzettségem.

A gel lakk nem ördögtől való dolog, de ELFOGLALT, FELNŐTT nők életének a megkönnyitésére szolgál, mert nem kell naponta kilakkozni a körmüket, nem pattog le, stb.

Egy 14 éves tininek viszont van erre ideje, csinálja meg nyugodtan otthon körömlakkal.

A szépen lakkozott köröm pontosan ugyanúgy néz ki, mint a gel lakk, illetve kicsit vékonyabb a lakk, úgyhogy még szebben is néz ki.

A reszelés, csiszolás egyébként rongálja a körömlemezt, más kérdés, hogy idővel úgyis lenő a köröm, de azért pár hónap kell hozzá.

Szóval nem az a véleményem, hogy nem gel lakkoztathat valamilyen erkölcsi okból, hanem egyszerűen felesleges egy 14 éves iskolás lánynak.

A banki alkalmazottnak, vagy egyéb irodai dolgozónak kifejezetten ajánlom!

2020. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom...

Aki ennyire ellene van ennek a dolognak én azt nem értem. Amikor én 14 éves voltam, nekünk nem engedték az iskolában és CSAK EZÉRT NEM VOLT. Nekem mindig is megengedték a szüleim és ha 14 éves lesz a lányom én is meg fogom neki engedni. Ha neki ez a szíve vágya nem értem, miért ne lehetne, ha az iskola sem korlátozza ebben?

Bármilyen színt megengednék neki.

23/N

2020. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
85%

26-os, azért remélem a vendégeidet nem ilyen felfogással várod:D Hogy hozzád biza csak az elfoglalt felnőttek járhatnak, mert különben ejnye-bejnye lesz:D

Azért ne vicceljünk már, hogy otthon, ügyetlen kézzel kimázolt köröm ugyanolyan szép és tartós, mint a géllakk.

2020. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
16%

28 nem tartós a körömlakk, viszont nagyon szépen ki lehet festeni, ha nem vagy ügyetlen. A gel lakk mindenképpen vastagabb lesz és emiatt sok esetben csúnyább is, mint a körömlakk, de a tartóssága miatt megéri annak aki mondjuk háztartást is vezet és nem akarja, hogy 1 nap alatt lepattogjon a lakk.

Amúgy ezért találták ki a gel lakkot és véletlen se azért, hogy egy szülinapi buli miatt gel lakkozzunk.

De egyébként nekem mindegy, felőlem a 8 évesnek is lehet gel lakkja, ha olyan hülye anyja van, hogy nem fogja fel mire való, nem az én dolgom.

2020. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
76%
Anyum körmös, 11 éveseknek is csinált már géllakkot, 14 éveseknek pedig rendes műkörmöt is...
2020. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!