Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg kellene mondanom a fiamnak...

Meg kellene mondanom a fiamnak, hogy kitől kapta az ajándékot?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a 13éves fiam, és a volt férjem külföldről küldött neki mikulásra egy új xboxot. Mivel szerény körülmények között élünk, én csak ruhát és édességet tudtam venni neki, és nem említettem, hogy a játékot az apja küldte. Tegnap telefonon beszéltek, és a gyerek mutatta neki, hogy milyen vagány játékot kapott tőlem, de az exem nem árulta el, hogy azt valójában ő küldte. Meglepő, de azóta nem hívott a volt férjem, hogy kérdőre vonjon. Most büntudatom van, és nemtudom, hogy így utólag mit kellene tennem.

2020. dec. 10. 11:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom -.-
2020. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Mikulasra, karácsony előtt miért is kéne tobbtizezer (százezer?) forintos ajándék? Nekem ez borzasztóan anyagias. Nincs értelme véleményt nyilvánítanom mert nagyon más az értékrendünk.
2020. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Küldött neki az apja ajándékot és nem mondtad meg a gyereknek, hogy tőle van? Szégyelld magad...

Véleményem szerint egy csokimikulás kis körítéssel bőven elég egy 13 évesnek mikulásra, akár van pénzed, akár nincs. Az viszont, hogy hazudtál kvázi, hogy magadat jobb színben tüntesd fel a gyerek előtt... pofám leszakad.

2020. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Es most majd megakarja majd magyarazni..1..2..3..
2020. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjed gondolom, a fiad APJA.

Mi okból nem jelezted a gyereknek, hogy az apád küldte fiam, az ajándékot?

2020. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
huh szóval gyakorlatilag elloptad az apja ajándékát, csak hogy te villoghassál. nem az a baj, hogy csak édességet tudtál neki venni, nem ezért fog egy nap megutálni, hanem mert egy nyálkás kígyó vagy, aki meglopja a kettejük kapcsolatát is.
2020. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a gyereknek őszintén, hogy az apja küldte és te sajnos nem engedhetted meg magadnak, és, hogy ne haragudjon, hogy hazudtál neki. A volt férjednek szintén, hogy ronda dolgot csináltál...ha esetleg nehéz körülmények között neveled és apuka hajlik rá,néha a gyerektartáson kívül is besegíthet,de a hazugság egyáltalán nem szép dolog.
2020. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem volt szép de valahol megértelek...

Biztosan te is szeretnél több mindent megadni neki és bánt,hogy ez nem sikerül.

Pedig te sokkal többet adsz mint egy xbox, hisz neveled,szereted,mindig ott vagy neki,csak ne hazudj.

Mondd el,hogy az apjától van egy normális értékrendre nevelt gyereknek ez nem lehet gond.

2020. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mert rosszúl éreztem magam miatta, hogy az ő ajándéka 20x drágább, és ígyis mindig az apját isteníti, hogy milyen jófej. Mióta németbe dolgozik 400eurót küld havonta, de tavaly még csak 50ezret fizetett.
2020. dec. 10. 12:17
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Of.
2020. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!