Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves kisfiúnak milyen...

13 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Elég gyerekes még, bár ha már azt vesszük ez már kamaszkor. Mindene meg van és inkább a gyerekes butadágoknak örül. Például nem rég emoji párnát kellett neki venni. Vagy az ilyen slimok (nem tudom hogy írjak) érdeklik.


Hálás lennék, ha tudnátok valami jó pofa dolgot, aminek esetleg örülne!



2018. nov. 27. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
ha bele van zúgva ebbe a slimeos marhhaságba, akkor slimeot. vagy ha még tart az emoji is, akkor bármit, ami emojimintás. menj be a boltba és nézz szét
2018. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az emojit ki lőttem most szülinapján. Emojis mamuszt kapott. Slimeja meg annyi van, hogy nem kifejezés. Csillámostól, a homok állagú-ig minden van.
2018. nov. 27. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Technic Lego

Társasjáték

Mikroszkóp

Kémiakészlet, rlglsz készlet (csomó ilyet árulnak az Intersparban)

Könyv (pl. Pearcy Jackson-sorozat, a fiam imádja, Ropi naplója, stb.)

Horgászbot

Olcsóbb, egyszerűbb drón

Gitár

Sátor, amit ha van udvar, felállíthat, és áthívhatja a barátait nyáron táborozni

Távcső

Óriás puzzle

Darts tábla

Görkori

Roller

2018. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg hogy mit szeretne? Lehet tippelgetni, de minek. Megmondja mire vágyik, így tuti örül majd, ha megkapja.
2018. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy már ő sem tudja mit kérjen annyi mindene van.
2018. nov. 29. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 évesnek? Békén hagyni blokk nélkül a gép elött egy pár órára. Nekem ez nagyon tetszett volna. :)
2018. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!