Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a lányod dealer-ekkel...

Ha a lányod dealer-ekkel barátkozik megtiltod?

Figyelt kérdés
17 éves lányodban teljesen megbízol, de a haverjei sittesek, meg drog elosztók, akkor eltiltod a lányod tőlük?
2010. aug. 12. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába bízok meg benne, de ki tudja hogy az ilyen baráti társaság mibe viszi bele. Szóval egyértelműen el!
2010. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbizok benne, akkor nem ketelkedek abban, hogy mit fogad el a barataitol es mit nem. Uljetek le es beszelgessetek. A tiltas nem segit kamaszkorban, a ravezetes viszont nagyon hatasos.
2010. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele nyugodt hangon, és mondta, hogy ő sohasem próbálná ki, de az a baj, hogy az apja is drogozik... nem tudom mi lesz ebből, mondtam hogy legalább ne járjon ilyenekkel, és kijelentette, hogy sajnálja de a fő elosztó az ő barátja, és szereti őt, és én meleegyeztem a kapcsolatba, soha nem láttam hogy be lenne szívva vagy bármi, de félek...nagyon féltem...olyan lesz mint az apja... :S
2010. aug. 12. 23:14
 4/18 anonim válasza:
51%
én inkább attól félteném hogy a dealer nemszereti vagy ha szereti is nemtarthat sokáig és elviszi az útszélére:s
2010. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mi lesz.. a dealert viszont kiskora óta ismerem...együtt nőttek fel... :s nem tudom mi lesz igy...de nem akarom elveszíteni a lányom bizalmát...
2010. aug. 12. 23:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nézdd!Igazából azt tudod tenni,hogy mondod a lányodnak,hogy nagyon vigyázzon,kérjen bármikor segítséget,mikor kínálják a droggal,vagy ha megfenyegetik esetleg!
2010. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, sokat nem tehetsz ellene. Ha megtiltod, akkor még rosszabb lesz, mert a tudtod nélkül találkozni fog velük.
2010. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mivel szerintem megtiltani nem nagyon tudod, így csak azt tudnám tanácsolni, hogy sokat beszélgess vele és legyél sokat is vele, közös programok, stb. Hogy mindig tudd, hogy minden rendben van-e.
2010. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
eltiltani semmiképpen nem szabad, mert akkor annál inkább csinálja...inkább ülj le vele, és mond el a félelmeidet, kérdezd meg a lányodat, hogy mért jó azokkal a tagokkal lógni.ha nem változik a viselkedése, akkor nem nagyon paráznék, ha valaki rossz társaságba kerül,attól még lehet normális ember.. az én párom sittes, 12 évig ült, és most 3 kisgyereknek a szerető apukája és dolgozik...ha viszont a lány haverjai beleviszik a bűnözésbe, azt kérlek ne hagyd, akkor se tilsad, csak próbáld meg lebeszélni...
2010. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha a "főelosztó szuperdílert" kiskora óta ismered akkor az csak egy báb csicska kölyök, aki "szotyiért" elviszi majd a balhét egyszer ha a főnöke bukik.


Amúgy ha nem akarod, hogy a lányoddal lógjon baromi egyszerű, fogod és feltolod a rendőrségen, még aznap mennek házkutatni és darabokra szedik a srácot, aki ha 17-20 éves akkor 99%, hogy megtörik hamar és hűvösre teszik.



Amúgy megsúgom, hogy nem feltétlen kell látnod a lányodon, ha pl. füvezik, 3 óra alatt simán ürül a szervezetből a hatása, hogyha csak egy-egy slukkot szívott. VIZELET tesztre kell vinni, az kb egy hétig kimutatja. A vér csak 24-72 óráig.

2010. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!