Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a lányod dealer-ekkel...

Ha a lányod dealer-ekkel barátkozik megtiltod?

Figyelt kérdés
17 éves lányodban teljesen megbízol, de a haverjei sittesek, meg drog elosztók, akkor eltiltod a lányod tőlük?
2010. aug. 12. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó..A fű nem csak egy hétig mutatható ki a vizeletből..Vérből nagyon kevésszer nézik hiszen az nem olcsó mulatság..Vizeletből akár több hétig is kimutatható..ha többször is szívott már akkor viszont a zsírban is lerakódhat..és ez csak akkor bomlik ha elkezdesz fogyni..szóval vizeletből akár 3 hónapig is kimutatható..
2010. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is vannak olyan haverjaim akik bizniszelnek...és mégsem drogozok..egy párszor füveztem..de ezen kívül semmi mást..én is 17 éves vagyok..és nekem anyukám tudja hogy füveztem párszor de nem szólt érte..mert ez nem minden napos..tudja hogy a pénzt se költeném rá..bennem megbízik..sosem akart tőlük eltiltani..
2010. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát, majd meglátjuk mi lesz... próbálok beszélgetni a dologról a lányommal...
2010. aug. 13. 17:18
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 16:41


A "koca"füvesnek kb egy hétig mutatható ki a vizeletéből a THC, a véréből pedig 24 óráig.


Ahhoz, hogy 12 hét után ki lehessen mutatni vizeletből napi rendszerességgel kell szívni. (tehát heti 4-5 alkalommal minimum)

A zsírszövetre dettó ugyan ez igaz, csak sokat használó (és kövér) embereknél raktározódik. De pl. a gerincfolyadékban évekig kimutatható akár egyszeri használat is.

2010. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17:21 a vékony embereken is van zsír..attól mert vékonyak..úgyhogy ez hülyeség hogy csak a kövéreknél..és nem feltétlenül kell heti rendszerességgel szívnia ahhoz hogy kimutatható legyen mondjuk 1 hónapig..
2010. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem végülis mindegy, nyilván függ az egyén szervezetétől is, de az 1000%, hogy nem mutatható ki nemhogy 3 hónapig, hanem egyig sem.


Egy hét tisztaság + napi 4 liter víz + b12 vitamin, hogy sárgát pisálj és simán kisz0pják a rendőrök :-)Ez tény.

2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: tényleg belevisznek a rosszba... de ha megbízol a lányodban (és ezért nagyon tisztellek én itthon soha nem kaptam ilyen fajta bizalmat, még akkor is amikor semmit nem csináltam) akkor ne tiltsd el tőlük..


15/L

2010. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1 évvel vagyok fiatalabb, mint a lányod. Nekem is van egyetlen egy olyan ismerősöm, aki 'sittes', viszont jó pár 25 feletti sráccal is jóban vagyok, akik úgymond 'vigyáznak' rám. Anyám akkor nyugodott meg, amikor megtudta, hogy egy polgárőrrel is jóban vagyok (nem tudom mi olyan megnyugtató ebben).
2010. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!