Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Itthon elég sokat segítek. A nyáron MINDIG én mosogatok, vasalok, teregetek, takarítok, főzök. Főzni még csak paradicsomlevest, frankfurtilevest, tojáslevest, krumplipürét, sültkrumplit, rántott húst, palacsintát, bármilyen tésztát tudok. Anyukám sosem dicsér meg.

Ti ezeknek örülnétek?


2010. aug. 12. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez azért van, mert az apukádnál laksz.
2010. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos megdícsérnélek!!! :-)))

Manapság nagyon kevés 13 éves van, aki bármit is hajlandó otthon csinálni. Viszont ha már most ilyen ügyes vagy, akkor később is jól fogsz boldogulni az életben!

2010. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon rendes vagy. Én biztosan megdícsérnélek. Talán kérdezd meg tőle,hogy ő miért nem teszi?
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%
Valószínűleg azért lettél ilyen, mert így nevelt. Ha így nevelt, akkor természetesnek veszi, h megcsinálod ezeket a dolgokat, azért nem dicsér meg.
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Együtt élünk.^^
2010. aug. 12. 22:46
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen örülnék.De nem biztos,hogy megdícsérnélek.Magamban dagadna a mellem,hogy milyen fantasztikus gyerekem van,el is mesélném mindenkinek,de a szemedbe nem dícsérgetnélek.Az Anyád sokat tett és fog tenni érted,és mivel együtt laktok ,ez a normális,hogy ha van időd,akkor leveszel valamit a válláról.Ráadásul a Te hasznodat szolgálja.Csak így tovább.

Én megdícsérlek !! Ügyes és okos vagy,tele szeretettel.

2010. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én bizti megdicsérnélek, még akkor is, ha ez megszokott dolog. Az én nagylányom semmit nem csinál itthon.

Elhiszem, hogy Neked is jól esne a dicséret, az ember sokkal nagyobb örömmel végzi olyankor a dolgát.

2010. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagyon örülnék, ha majd a fiam 12év múlva ilyen ügyeske lenne, sőt még fele ennyinek is örülnék. De én sem a szemébe dícsérném, hanem másoknak és majd visszahallaná, ez őt is ösztönözné. Legalábbis engem ösztönztött akkoriban.

De tényleg ügyi vagy, ha már ennyi mindent tudzs főzni.

És apukád mit szól? Ő sem dícsér meg?

2010. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm < 3 : )
2010. aug. 12. 22:53
 10/23 A kérdező kommentje:

Apukám..hát...nem vagyunk jó viszonyban :S

Megeszi, meg mondja, hogy jó volt, HA KÉRDEZEM.

2010. aug. 12. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!