Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Itthon elég sokat segítek. A nyáron MINDIG én mosogatok, vasalok, teregetek, takarítok, főzök. Főzni még csak paradicsomlevest, frankfurtilevest, tojáslevest, krumplipürét, sültkrumplit, rántott húst, palacsintát, bármilyen tésztát tudok. Anyukám sosem dicsér meg.

Ti ezeknek örülnétek?


2010. aug. 12. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Basszus de ügyi vagy!!!:D 13 évesen:D

Én nem dícsérnélek..KÖRBE UJJONGANÁLAK!!!:D

2010. aug. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Feleségül nem vennéd? :D
2010. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
én biztosan megdícsérnélek, ugyanis 13 évesen hasonló gondok szakadtak rám, a szüleim egész nap dolgoztak, és valakinek rendben kellett tartani a házat. azt mondom, folytassad csak így tovább, lehet hogy anyukád nem dícsér meg, de felnőtt korodban nagy hasznát veszed annak, amit most megtanulsz.(és ha még csinos és kedves is vagy-amiben biztos vagyok-a háziasszonyos oldalad segíteni fog a későbbi párkapcsolataidban)
2010. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

én is 13 vagyok,de messze nem csinálok ilyeneket.de ennek a szüleim az okai.nem neveltek erre.:S

ha én szülő lennék nem dícsérgetném állandóan,mert engem is folyton dícsértek és "nyomattak" mindig.nem tudom miért,de ez engem kínosan érintett,hogy mindenhol csak azt mondták,hogy én milyen jól csinálom ez én milyen jól csinálom azt.

időnként biztos nagyon megdícsérném a gyerekem,de nem állandóan.:)

13/L

2010. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én is megköszönném...és nagyon jól esne,...szerintem egy anyukának ez a legnagyobb öröm..nagyon kedves vagy...
2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy! Nekem a virslifőzésnél meg a krumpli sütésnél kimerül a tudományom! XD Bár engem nem nagyon tanítgatnak főzni. :S Az egyetlen amit segíteni szoktam hogy minden reggel én ágyalok be,meg néha kiseprem a konyhát. Ja, és tudok bánni a sütővel. :D Kb. ennyi. Én se dícsérnélek mindig de néha azért mondanám hogy köszi hogy megcsináltad vagy megdícsérném a főztödet hogy finom lett vagy valami.


L/14

2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
én virslit, tejbe rizst, rántotát meg zacskósleves tudok csinálni... jah meg pudingot. az én egyik osztálytársam 13éves lány, félholtan smárol mindenkivel, úgyhogy...14/f
2010. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez van nálink... azzal a különbséggel, hogy én utálok főzni, de azért megcsinálom. Anyukám mindig csak azt veszi észre, hogy mi az a dolog, amit még NEM csináltam meg. Szerintem mondd meg neki, hogy sosem dícsér meg és ez rosszul esik neked. Erre biztosan nem tud semmi rosszal reagálni. 13/L
2010. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
most töltöttem a 14-et és mindent megsütök/főzök de mosogatni utálok de azért megcsinálom pl. ebéd után de nekem anyukám szokta mondani h finom volt meg ügyi vagy vagy eddig ez sikerült legjobban de néha el is mosogat kérdezd meg őt mi a véleménye arról amit csinálsz vagy ha főzöl utána kérdezd meg milyen volt kellett volna még bele valami stb.. és hátha kapcsol
2010. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 20. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!