Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Anyukák! Ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Itthon elég sokat segítek. A nyáron MINDIG én mosogatok, vasalok, teregetek, takarítok, főzök. Főzni még csak paradicsomlevest, frankfurtilevest, tojáslevest, krumplipürét, sültkrumplit, rántott húst, palacsintát, bármilyen tésztát tudok. Anyukám sosem dicsér meg.

Ti ezeknek örülnétek?


2010. aug. 12. 22:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ha egyszer lesz gyerekem el fogom tőlük is várni az ilyenféle a dolgokat de mellé ha nem is dicsérem meg minden egyes alkalommal tuti, hogy megköszönném...:)

de hidd el hogy 13 évesen ha már ilyeneket tudsz később ezeknek nagy hasznát veszed majd :)

2010. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Háát én nem vagyok ilyen... A szobámat is csak akkor takarítom ki, ha fenyegetnek vmivel...
2010. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

xDD

Amúgy én elég rendmániás vagyok, szóval szó nélkül takarítok bárhol...

Csak sose köszönik meg.:S

2010. aug. 23. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!