Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengedhető manapság, hogy...

Megengedhető manapság, hogy egy 10 éves gyerek lehülyézze a szüleit?

Figyelt kérdés

10 éves, kamaszodó lányom egyre gyakrabban beszél csúnyán velünk. Türelmetlen, ideges minden apróságért és iszonyú dühkitörései vannak, ha valami nem úgy alakul, ahogy ő azt elképzelte. Számtalanszor átbeszéltük már, mi a helyes, hogy mennyire megbánt másokat, hogy próbálja meg türtőztetni magát, de hiába. Csípőből lehülyéz, ha dühös, vagy odaüvölti, hogy utállak, ha éppen veszít egy társasjátékban és sértődötten, sírva elvonul. Normális ez a viselkedés ebben a korban? Tűrjem, vagy papoljak továbbra is arról, mi a helyes?

Annyira bánt, mert én egész életemben soha egy csúnya szót sem mondtam a szüleimnek, nem is mertem volna, pedig nem bántottak, de valahogy alap volt, hogy tudtam, hol a határ.



2020. dec. 27. 11:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
akik lepontozták a #19-es válaszolót, akkor szerintünk normális, hogy a gyereke lehülyézi és a lepontozók is lehülyézték a szüleiket :D grat.
2020. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!