Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehet a 12 és fél éves...

Mi lehet a 12 és fél éves lányommal? Azt mondja nekünk hogy hagyjuk mindig dalszöveg eget ír a szövegből függ a hangulata a barátait otthagyta de az igazakkal beszél azt mondta hogy nincsenek igaz barátai Senkivel nem találkozik és nem is beszél

Figyelt kérdés
A zene tanárán kívül a zene tanár és az iskola azt mondta hogy azért van mert a zenére jobban szeretne koncentrálni van valami köze ehhez vagy miért van? ez a szobája zene szöveggel hang jegyekkel van tele és mindig zenét hallgat és énekel

#zene #dalszöveg #Csak is a zene
2021. jan. 10. 23:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
12 évesen én is hasonló voltam nagyjából, készülj fel még most jön a java 😃
2021. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ertek abbol, amit írtál. Tagolni kene, pont, vesszo stb.

Azt irod, hogy az" igazakkal beszel de nincsenek igaz baratai", tessek? A tobbit pont ugyanigy nem lehetb erteni.

Azt meg vegkepp nem ertem, mi baj azzal, hogy dalszovegeket ir es otthon van. Vilag eletemben introvertalt voltam, foleg 12-13 eves koromban, szerettem otthon lenni. Aztan megnyiltam es szereztem baratokat.

2021. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Írd le kicsit érthetőbben.
2021. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a hormonok tombolnak benne
2021. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem, hogy a szövegírási képességét nem tőled örökölte, mert akkor van okod aggódni. Rengeteg kudarc fogja érni szegénykét😟

Amiket sikerült kihámoznom a zagyvaságodból, az alapján semmi baja.

2021. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a gyerek nem tőled tanult magyarul...
2021. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, hagyd alkotni semmi gond nincs vele. Majd kialakul a sorsa mint mindenkinek és ne szólj bele mert ez az élete egy művész és csak árthatsz neki azzal ha piszkálod.
2021. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jérdező, te vagy az a 12 éves kislány?
2021. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pali1977 válasza:
Csak nincsenek barátai. Magányos, és a dal ad valami vigaszt. Milyen dalokat hallgat? Az is jelezhet valamit. Minden esetre ne pánikolj, próbálj meg kicsit beszélgetni vele :) hátha megnyílik vagy elszólja magát.
2022. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!