Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16L vagyok, nem voltam még...

16L vagyok, nem voltam még sosem bulizni, és max 7-re itthon kell lennem. Normális? Hogy vegyem rá anyámat, hogy majd engedjen el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed,ha szép lassan adagolod be neki,hogy mit akarsz.Szóval javaslom,hogy mondd el neki,hogy bízzon meg benned egyszer,és ha elkésel negyed órát,akkor többet nem kell,hogy elengedjen,viszont,ha nem késel,akkor sose fogsz késni,és akkor többször is engedjen el!

Talán érthető voltam,ha nem,akkor írj privátot.

2010. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
7-re?? Én sem voltam még bulizni, de nekem 9-10 körül kell hazaérnem. (Mondjuk nem is akarok bulizni.) Szerintem fokozatosan, mindig egy kicsit tovább...
2010. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
7-re? :-O Mondjuk én ugyanolyan idős fiú vagyok, mint te, de nekem nem szabták meg, hogy ekkorra meg akkorra legyek otthon :-O Meg nem is szoktam bulizni járni...
2010. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

mondd el, hogy szeretnéd. Barátnőddel engedjenek el! Ha izgul, add meg a barátnő anyjának számát, és azzal beszélhet. Hogy az hogy izgul, és meddig engedi a lányát. előbb elégedj meg 9-10 óráig, hadd szokja meg, tapasztalja, hogy nincs baj.

Később szervezz valami szülőt, aki időre hazavisz kocsival. Vagy menjenek érted. Pl. éjfélre. Hogy ne mászkálj egyedül.

Mi hétkor még kimegyünk napozni. Az alsósok is tovább vannak távol hétnél.

Egy felnőttet kérj meg, hogy puhítsa kicsit meg! Pl. keresztanya, barátnő anyja, anya barátnője.Apu, mama.

2010. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Én 17/F vagyok, soha nem is voltam és nem is fogok disco-ba menni és bulizni.

Csúnya beszéd, kábítószer, örjöngés, ivás... ez a modern kor szennye.

2010. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha az ismerősömmel mondjuk 8-ig elhúzódna a tali, akkor azt mondja, hogy jó, de ne maradjak sokáig. De ha olyan 18:30-körül hív el a barátnőm, akkor azt mondta pl. a múltkor is, hogy ne menjek, mert 'egy lánynak 7-kor otthon a helye'. Pedig ismeri a barátnőmet, és nem is akartam sokáig lenni.
2010. aug. 14. 23:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Engem szalagavatós vacsira engedtek el életemben először ami oylan bulinak mondható. De úgy hogy szinte könyörögni kellett hogy éjfélig maradhassak már. És apám jött értem utána...

Aztán érettségi bankettre azt mondták, hogy akkor jövök amikor akarok, de sötétben el ne merjek indulni haza egyedül, hívjak taxit. Kisvárosban taxit..... kb 5000ért vitt volna haza. Na mindegy végül hajnal fél 5kor mentem haza, gyalog. de egy rossz szavuk nem lehetett... Világos volt:))))))

2010. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

Egy 16 éves kislány ne kóboroljon az utcán egyedül este 8 után!!!!


És ha valami baj történik veled, akkor ki vállalja a felelősséget érted?????


És igen nem kell állandóan bulizni!!!!!

Anyukádat teljesen megértem, és joggal tiltakozik!!!!

Esetleg 4 év múlva!!!

2010. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
utolsó normális vagy? te 20 évesen 7-re otthon voltál... én1 14 vagyok engem is elengedtek már nyáron balatonon (bpn lakom) 1-ig meg volt h már 2-3ra értem haza d mondjuk ott a bnömmel voltam... Pesten 11 a max. de én 7kor érek vmikor különóráról haza :O
2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

én 17 vagyok és szerencsésnek mondhatom magam abból a szempontból h nincs megszabva h mikor kell hazaérnem..

itthon megbíznak bennem és azt is engedik hogy barátnőnél, barátnál aludjak..

nem is élek vissza a bizalommal és mindent elmesélek őszintén..

lassan értem el ezt..nekem is az volt eleinte nevetségesen korán kellett hazaérnem...mindig alkudtam egy kicsit tovább az időpontot és amikor már meggyőződtek róla h tudok vigyázni magamra, megszűnt ez a nagy ellenőrzés...persze most is kíváncsiskodnak de nem zavaróan...mondjuk lehet h ehez az is hozzájárult h nem vagyok túl nagy bulis:D..csak alkalmanként, néha...

2010. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!