Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vezessem elő anyumnak...

Hogyan vezessem elő anyumnak ezt a tervet hogy elis engedjen?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm és a fiúja meg az én fiúm mennek balcsira nyáron meg még 1-2 fő jön.És engem is hívtak de max 5% hogy anya elenged...15 vagyok ahogy barátnőm is,a fiúk 19 évesek.Légyszi tippeket^^
2011. máj. 17. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami idősebb ismerősötök aki veletek tudna menni?hát ha úgy elengedne, hogy tudja, hogy valaki odafigyel rátok...
2011. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nemhiszem.
2011. máj. 17. 21:33
 3/19 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ezt nem lehet úgy tálalni, hogy elengedjen. Ő felel érted, bármi történik, őt fogják elővenni. Mellesleg 15 évesen még fagyizzatok nyáron a "pasiddal" ne nyaralni menjetek.
2011. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szia

ha az én lányom lennél, bármit mondhatnál, tehetnél nem engednélek el így nyaralni, barátokkal.

Viszont a fiúd jöhetne velünk, a családi nyaralásra. - ebbe simán belemennék, fel is ajánlanám.

2011. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én csak akkor engednélek el, ha tényleg, komolyan megbíznék benned, hogy tudjam, semmi hülyeséget (szex, detox) nem csinálsz.

De ha aprócska bizalmatlanságra is okot adtál eddig, akkor száz, hogy nem.

2011. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
17-18 éves kor alatt nem engedném el a lányomat. 17 évesen is csak akkor, ha tudnám, hogy megbízható és a társaságot is ismerném.
2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is fontos vagy Anyukádnak, akkor nem enged el!
2011. máj. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hívd el a pasidat és a barátnődet egyszerre hozzátok,amikor Anyukád nem fáradt,épp szabadnapos és egyébként is tök jó hangulatban találod. Aztán érveljetek mindhárman,hogy csak néhány napról lenne szó,tinis bulizás,strand és megadjátok a szállás címét ahova mentek és mondjátok el,hogy ha nagyon nyugtalanok miattad,akkor bármikor meglátogathatnak Apuddal(ezt nem hinném,hogy megtennék,de mindenképp mond!),a PASID! telefonszámát is add meg! Sőt a legjobb ha Ő maga ajánlja fel,hogy minden este felhívja az Anyukád,hogy elmondja jól vagy vigyáz rád. Ennél több nem jut eszembe! És légy segítőkész otthon,ürítsd ki a mosogatót,ha úgy látod tele van. Rumli se legyen a szobádban! Én simán engednélek... 16 évesen engem is engedett Anya a barátommal meg a haverjaival,pedig a haverok nem a jóság minta képei,a Páromban viszont bízott. Ma is vele vagyok és Ő a gyerekem apja! Szurkolok! majd írd meg mi sikerült! 23/N
2011. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én magamról tudom hogy milyen rossz ha em engednek el:(((16 évesen azt kamuztam hogy osztálykirándulás lesz 3 napos.Bevették és majdnem az életemmel fizetem.A barátnőm pasija 23volt ő vezetett a Balcsira mikor belénk jöttekl és felborult az autónk.Na mondanom se kell hogy anyámtól mekkora pofont kaptam a kórházba.Azt mondta serencsém van hogy túléltem mert legalább lesz ki moson,takarítson mig otthon lakok:))Most 23 éves 1 gyermekes anyuka vagyok aki a mai napig bánja azt a 3 napot.Ha meg is kérdezed az igazat mond hogy kivel/kikkel mész.Hova hány napra.NE KAMUZZON SENKI mert ha baj van akkor meg pofára estek.Azt hiszem az előtt em szóló írta hogy egytt kérdezétek meg és tel.számot adjatok meg...stb hátha sszejön.De a családdal való együtt nyaralás pasival is jó ötlet:))))Ha meg nem enged el nelégy szomorú tényle fiatal vagy még amit most úgyse fogsz fel de pár év és visszagondolsz majd rá.
2011. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Csak tudnám mért kell lenézni mert 15 vagyok-.-"Honnan veszitek hogy nem vagyok érettebb a koromhoz képest?-.-"

Egyébként jó társaság,nem piálni és baszni mennénk...És anyám bízik bennem meg jövőhéten ismeri meg barátomat.Hazudni eszem ágában sincs,mindent elmondok neki meg tudja hogy nemvagyok olyan hogy hülyeséget csináljak...

De ez a telefonszámosdi jó ötlet.

2011. máj. 18. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!