Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szedjem rá anyámat?

Hogyan szedjem rá anyámat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 13 éves lány vagyok,és nem tudom sehogysem anyámat rászedni,hogy engedjen el egy fodrászhoz,hogy levágassam a hajamat.12 évesen a tesóm elvitt kétszer,először amikor anyu nem volt itthon és nem is tudta amig haza nem jött aztán meg amikor tudta,de épp akkor mentek el valahová,így mi nyugodtan elmehettünk,de ő már akkor is ordibált,hogy nem mehetek. Most elég sokszor megemlítem neki,hogy szertném levágatni a hajam,de folyton kiabálni kezd.Nem értem miért nem engedi meg,hisz nagyon hosszú és nagyon vastag a hajam.Szerintetek mit tegyek,hogy megengedje?
2011. aug. 6. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy neki abból mi haszna származik, az neki miért jó ha te nem mehetsz el fodrászhoz..
2011. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez furcsa, nem értem miért nem engedi.

Kérdezted már tőle, mi az oka?

Esetleg kérd meg, hogy vágja le ő.

2011. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De ki szokta levágni ha nem a fodrász?
2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, ha rövidebb a hajad kevesebb sampont használsz.(takarékosság szempontjából nem utolsó)
2011. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
fodrász vágja a hajamat,egyp.ez takarékosság dolog nem biztos,hogy bevállik,de megpróbálom,főleg most,hogy kicsi és drága sampont kell használnom nekem és a tesómnak is.
2011. aug. 6. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Menj el vágasd le, utána úgyse tudná visszaragasztani (bár ha meg mernéd tenni nem írogatnál ki ilyen idióta kérdéseket, csak anyukád tudhatja, hogy miért nem enged fodrászhoz, vele kell megbeszélned)

Vagy szólj megint a tesódnak

2011. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megérteni Anyukádat! Mi rossz van egy hajvágásban...
2011. aug. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azert mert anyukadnak amikor ennyi volt kotyelezoen levagtak a hajat es o mindig is hosszu hajat akart, de nem. Sztem rajtatd akarja latni akkori onmagat, persze csak ha hosszu haja volt es neked is hosszu. :)
2011. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha pénzt akartok spórolni,akkor menj olcsó fodrászhoz.

Van Biofodrászat.

[link]

2011. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
emberek ezek az ős majmok hol élnek? 13 L vagyok vágaton festetem a hajam rendszeresen sőt még hajhosszabításom is van hol élünk?
2011. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!