Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, hogy ha a 18...

Mit szólnátok, hogy ha a 18 év alatti gyereketek ezzel állítana oda hozzátok?

Figyelt kérdés
Hogy szeretne venni egy nagy értékű dolgot magának, ami 1-2 millió forintba kerül, és a pénze is megvan rá. És arra a kérdésre hogy honnan van a pénze rá, azt válaszolná, hogy az interneten szedte össze kriptovalutázásból, internetes kereskedésből meg ilyenek. Ti mit reagálnátok?
2021. jan. 25. 17:56
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
40%
2021. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van 18 év alatti gyerekem, még a kréta rendszert is felraktam a telómra, bár tiltakoztak ellene.

Beszélgetünk eleget, szóval "hirtelen" nem áll elő semmivel.


Gyors az esze, még a keze, van már kb 300 ezer forintja, de ha tőzsdézni kezd és nyer 10 Ft-ot, abból egész estés beszámoló lesz.


Szóval max arról kérdezhetném, hogy az a valami annyira időtálló befektetés-e?

2021. jan. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
67%

16 eves fiam van aki minden fele videojatekban talalhato skineket adott/vett kereskedett vele. Osszejott egy kisebb osszeg de kiderult a gyerekem eloszeretett vert at kisgyerekeket. Persze errol en semmit sem tudtam, mivel pl a bankkartya banki kivonatat allandoan kidobta. Mindig hamarabb ert haza mint mi.

Elegge nyitott elfogado szulo vagyok, de ez szamomra botranyos amit muvelt. Akit csak tudtunk, hogy atverte megkerestuk bocsanatot kellett kernie mindent visszaadni.

Semmi bajom a jatekokkal, jatszon. De ne abbol akarjon penzt keresni. Mi a jegyekert fizetunk, ha latjuk, hogy tanul keszul mindent megkap amit csak szeretne.


Ha 1-2 millioja lenne a tudtom nelkul borzalmas szulonek ereznem magam. Felkeresnek egy ugyvedet vagy konyvelot barkit aki segitene tisztazni, hogy a penz honnan is van. Pl adozott e utana. Nem a gyereket fogjak erte a hatosagok elovenni ha vmi nincs rendben hanem a szuloket.

2021. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyetek hülyék... 1-2 millió forintot egy 2-3 ev alatt se lehet összehozni mindegy milyen kártyád van. A teszben amit láttam adott volt egy 1080ti amivel 6 hónap bányászás után kb 50 dollárt sikerült összekaparászni. Na most feltételezzük hogy egy ilyen kártyája van a fiatalembernek,akkor 100/év vagyis 200/két év. Köze nincs a millió forintokhoz. Vagy ha egy csúcskártyája van akkor is,szamondjunk 200 dollárral fel évente. Az 400 évente vagyis összesen 800 dollár. Az már reálisabb,nem hiszem lazán otthon van nekted mondjuk egy 3090-esetek vagy egy rtx titan-otok. Na meg ez nagyon maximum ár. Szerintem beszéld meg vele hogy honnan van a pénz. Ha nem mondja meg hogy honnan van (mert biztos nem criptovalutabányászatból) akkor nr engedj meg neki semmit hogy vegyen
2021. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 kenlord ***** válasza:
65%
Végre egy értelmes ember, aki számol is és nem csak okoskodik. Hála az égnek!
2021. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
22%
Umm... rólam beszélsz?
2021. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 kenlord ***** válasza:
52%
ja
2021. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
55%
45: A kérdező egy szóval sem írta, hogy bányászott volna a gyerek, a te hibád, ha azt vetted ki belőle. Leírta, hogy kriptovalutázásból és kereskedésből, azt meg bányászás nélkül is lehet :D.
2021. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért vagytok leragadva a bányászatnál, mikor a kereskedelem jövedelmezőbb. Az elmúlt hónapban nagyon kilőtt a bitcoin ára. Valószínűleg a kérdező is erre gondolt.
2021. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!