Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 13 éves lányotoka...

Elengednétek 13 éves lányotokat barátnőivel a Vidámparkba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 21:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Ha lenne gyerekem,én nem engedném el,mivel szerintem hülyeség 77 forgóra felülni,mellesleg nagyon drága is. Nem azt mondom,hogyha nálunk falunapok vannak nem ülök fel egyre sem,mert igen,egyszer felülök forgózni,de annyi elég is,inkább veszek valami ruhát.Ha 4szer felülsz forgóra,azaz 2000 Ft,abból inkább pólót vegyél.

De ez csak az én meglátásom..

15L

2010. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó:

Tudod budapesten fizetsz egy NAPI jegyet és akkor majdnem BÁRMIRE felülhetsz ahányszor akarsz...


Elengadnélek.

2010. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
igen:D pesten 1 jegyből rengetegre felülhetsz ;) max ilyen nagyobbakra nem, mint pl a hullámvasút meg ezek arra kell külön fizetni ;) meg gyereknapon ingyen van ha jól tudom minden :D
2010. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Én biztos elengedném,már nem kislány,tudnak vigyázni magukra kellőképpen kisérő nélkül is...Én lányom egyedül elment a vidámparkba 12 évesen,mert ott találkoztak a barátnőével,mond hogy 10 ig érjen haza és kész!:)
2010. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
minden ingyenes napijeggyel, kivéve a benzines cuccok pl a buggy a versenyautó vagy a gokart
2010. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Elengedném,mert velük van egy 16 éves.De persze kikötnem,hogy 7 órakor indulás haza!Ha ez a 16 éves lány tényleg megbízható,akkor megadnám neki a számomat,és hívjon,ha bármi gond van!

Egyébként 4700 Ft a napi jegy,amivel minden jóra felülhetsz.Én ezen a nyáron voltam a barátnőmmel(anyumék vittek Pestre,mivel 2 óra az út és nem akartunk még buszra is költeni,de mégcsak vonatra sem,meg lehet,hogy el is tévedtünk volna,mert Pestet kevésbé ismerjük,mint mondjuk a környéki városokat),meg hát ha baj lett volna,akkor soha többet nem engedtek volna anyámék messze.

Na mindegy,nem ez a lényeg,hanem csakhogy elengedném a gyerekemet,ha Pesten laknánk.

2010. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

én tavasszal voltam barátnőimmel, 4-en, mind 14 évesek. az egyik barátnőm apukájánál aludtunk. taxit hívott a házhoz 10 perc alatt ott voltunk. egyébként meg nekünk adtak diákjegyet. nyitásra mentünk, záráskor meg ott várt minket a bejáratnál az apukája. szóval én simán elengednélek, főleg h egy 16 éves is megy veletek.

14/L

2010. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Én nem engednélek el.Az a 16 éves sem azért megy, hogy titeket felügyeljen, hanem hogy ő is szórakozhasson.Azt nem is lehetne elvárni tőle.Így viszont nincsen veletek olyan idősebb, aki ténylegesen vigyázzon rátok.
2010. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
igen. én is voltam 13 évesen 13 éves barátnőimmel vidámparkba 2x is semmi nem történt
2010. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
mért ne legfejjeb megerőszakolja 1 csöves és megöli aztán a csoffatt tetemét eldobja 1 bokorban
2010. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!