Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen 12,13 éves lányotok?...

Milyen 12,13 éves lányotok? Mennyire kamaszodik? Mennyire önálló?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 11:26
 1/6 anonim válasza:
100%

Tapasztalataim alapján megvan a saját véleménye már, néha visszaszól, barátokhoz néha-néha átmegy, persze engedéllyel. Kisvárosban már fiatalabb korától is közlekedhet egyedül. Otthon lehet hagyni egyedül, éjszakára még nem ajánlott szerintem. Kezd kísérletezni alap szinten a sütéssel, főzéssel.

Testileg is kezd fejlődni, lányoknál aktuálissá válik a menstruáció.

2021. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Önálló alatt mit értesz? Jön-megy oda ahova akar, de időre itthon kell lennie, lecke az első. Háztartásban meg tud csinálni bármi, szobája, fürdőszobája az ő dolga, vasárnap együtt főzünk. Átlagos kamasz, elbambul, nem figyel oda, szétszórt.
2021. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vidéken lakunk, ezért kocsival hordjuk iskolába, ami nyilván nem tesz túl jót az önállóságának. Osztálytársai már simán buszoznak városon belül egyedül bárhova.

Egyébként bármilyen házimunkát megcsinál, a főzésbe még nem nagyon fogtam be, pudingot, palacsintát, borsólevest tud csinálni.

Testileg el van maradva, még nincs meg neki, ő az egyetlen az osztályban. Mivel adhd-s, én azt olvastam, nálunk nem olyan durva a kamaszkor. Lehet, hogy még nem lépett bele, vagy egyszerűen megszoktam, hogy ilyen, mert már ovisnak is olyan volt, mint egy kamasz. Beszólogat, mindent jobban tud. De azért jön hozzám szeretgetésre, szót fogad.

2021. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyedül nevelö anyuka vagyok, lányom most lesz 12. Nem könyü vele, hiányzik az apa szerintem.
2021. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az én lányom 13. Néha visszabeszél, megvan sok dologról a véleménye.

Kisvárosban lakunk, egyedül megy iskolába, edzésre. Otthon lehet hagyni, akár éjszakára is (nem gyakran). Testileg s fejlődik. Ezeket tapasztaltam:


nő a melle (jobban mint az osztálytársaié, de ez egyénfüggő)

magasabb lett

menstruál (12 éves kora óta)

2021. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez személytől függ.
2021. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!