Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a lányod? (lent)

Elengednéd a lányod? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és anyukám nem akar elengedni a Balatonhoz 2 napra a barátnőmmel (ő 18). Mondtam neki hogy akkor a barátnőm nővére(ő 22) is jönne. De így se akar elengedni. Én értem hogy félt meg minden de sose járok el bulizni (úgy mint más 16 éves) és most az egyszer szeretnék elmenni de nem enged . Mivel győzhetném meg hogy mégis elengedjen ? Amúgy megbízható vagyok és a barátnőm is és a nővére is .(ezt anyu is belátta) Mindig segítek neki itthon amibe csak kell tehát ez nem lehetne kifogás. Mivel győzzem meg ?


Anyukák:

ti elengednétek a lányotok? ha igen akkor a barátnőjével vagy kizárólag akkor ha 3an mennek?

ha nem miért nem ?


köszi előre a válaszokat


2010. aug. 17. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

meg fogod mutatni anyukadnak a valaszokat? jonni fog a sok nagyokos osanya,hogy egy ekkora lany meg taknyos, meg menjen kapalni a kertbe,ott is friss a levego meg "honnan lesz penze a gyereknek ilyenere".


nos,az a helyzet,hogy onallosodni kell, nyaralni kell, engem elengedtek annyi idosen 2 baratnommel velencei tora 3-4 napra,pedig akkoriban mobiltelefon sem volt. mert a szuleim biztak bennem es tudtak hogy nem elek ezzel vissza.

2010. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Kicsi vagy még, de szerintem semmi gond nincs ezzel. Az természetes, hogy félt, de nem hiszem, hogy bajod lenne, ha ilyen vagy.

Nem ismerjük az anyukádat, szóval nem tudjuk, hogy hogyan győzhetnéd meg, de ha itt keresel rá választ, az már elég gáz.

Beszélj vele, egyszer csak megunja és elenged. =DD

2010. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy győzd meg, hogy lássa, elég érett vagy már, tudsz vigyázni magadra. Pl. biztosítsd, hogy ha megérkeztetek épségben, akkor felhívod, este 8kor szintén felhívod, hogy minden rendben. Ígérd meg neki, hogy nem diszkózni fogtok, és nem piálni mentek le, hanem nyaralni. Ha értelmesen érvelsz be fogja látni, hogy tényleg nincs oka aggódni :)
2010. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 17. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem azért is félt, mert ha 3 lány meyg el valahová, akkor nagy az esélye h egy fiúcsapat 'lecsap' rátok

próbáld meg meggyőzni, h tudod mit kell ilyen helyzetekben is csinállni, vagy végsőesetbe vigyél magaddal bors-sprayt sztem

2010. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
húha, ha hím neműek lennétek, simán elengednélek. De így nem tudom, az már előny, hogy 2 közeli ismerőssel mennél, akik már felnőttek, de én azt hiszem, akkor engednélek el, ha lenne veletek legalább egy fiú is.
2010. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!