Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd ebbe a buliba a 15...

Elengednéd ebbe a buliba a 15 éves lányod?

Figyelt kérdés

[link]


körülbelül 10-12en mennének, köztünk 18 évesek is!


2011. máj. 1. 15:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

15/L vagyok!

Nem sértődnék meg,ha anyám nem engedne el ide sem.Ugyanis ennek is meg van a veszélye.Beszélgess a lányoddal,mielőtt elengeded.A drogokról és arról,hogy nehogy letegye a poharát,és kizárólag üdítőt igyon!Ne cigizzen!

Fontos erről beszélni,nagyon fontos!

Bulizni menjen oda,ne tönkremenni.

2011. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy drogozna és cigizne mert nagyon ellene van. Az iskolában kampányolt is ellene. Szóval ilyen téren bízok benne, csak félek ki tudja mi baja történhet ha elmegy!
2011. máj. 1. 15:30
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Tudom,hogy ettől fél a legtöbb szülő!Én is kampányolok a neten a drog ellen és voltam drogellenes napon is.A rossz társaság viszont beleviheti a lányodat..a 18 éves már nagy,de nem mindenféleképp jó társaság a lányod számára.

Elengedheted,ha bízol benne,de javaslom,menj érte,vagy bármi..

éÉén??Én nem engedném el.

Ugyanaz a 15/L vagyok.

2011. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Annyira nem rossz társaság, ismerek mindenkit. A 18 éves gyerekek szülei közül sokan évfolyamtársaim voltak vagy osztálytársaim. A lányom legtöbb barátja idősebb tőle, kevés vele egykorú van.
2011. máj. 1. 15:37
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Akkor engedd el a lányod,de szabj határt,hogy mikorra érjen haza!Hajnalig ne engedd el és főleg ne 18 éves fiúkkal.Lányokkal engedheted,azoknak még több esze van talán.
2011. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Én biztosan nem.
2011. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem engedném, ráadásul miféle buli ez, hogy 15 éveseket beengednek?

15 évesen maximum 11-ig engedném tinidiszkóba vagy hasonlóba, ha nagyon akar menni,de nem részeg felnőttek közé.

És attól még, hogy ő nem akar drogozni meg inni, hidd el a csordaszellemnek nagy hatása van, ráadásul úgyis tudnak bármit beletenni az italába, hogy észre sem veszi, szóval a 15 éves leányzó nem írt hülyeségeket, hogy ha el is engeded figyelmeztesd.

2011. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 hellosztok válasza:
NE sokat variál én szerintem ha közel van nincs mesze töletek kb 20 km re akkor enged de ha több akkor ne mert akkor már nagyon mesze van egy 15 éves lánynak!söt még egy fiunak is
2011. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Egy 15 éves kislány ne járkáljon az éjszakába! Házibuliba mehet, de ilyen helyekre kizárt.

2. Milyen hely ez, ahová kicsiket is beengednek??? Pfff, hová fajul a világ?

Ja, és 18 évesekkel sem engedném el, mert sajnos nem feltétlenül fognak rá vigyázni. Én 17 voltam, mikor először lementem buliba, bnőmmel, és a bátyjával, de ők tényleg vigyáztak egymásra/rám is.


22/L

2011. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki a cigivel, piával és droggal jön. Ezektől nem kell félteni, mindenki kipróbálja őket kamaszkorában, aztán kiválasztja, hogy mivel él együtt felnőtt korában.


Inkább amiatt kéne aggódni, hogy megölik, megerőszakolják. Ez pedig nem korfüggő. Megeshet 15 és 25 évesen is. Tehát én elengedném, ha nagyon szeretne menni. Lehet a tiltás sokkal nagyobb kárt okoz benne, mint hogy elszív egy cigit (pl cikizni fogják a suliban és gátlásos lesz idősebb korában, aztán emiatt nem fog majd jó munkát találni, meg férjet..).

2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!