Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 14éves lányod...

Elengednéd a 14éves lányod szilveszterkor egy buliba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ! Számomra lenne 1 pár kritérium.
2010. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mitől és mi?
2010. dec. 22. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Szia, én elengedném, 14 éves lányt már elég nehéz rövid pórázon tartani, mert pont azt fogod elérni vele, hogy rendszeresen hazudjon, becsapjon. Sokkal fontosabb a bizalom és az, hogy megértse, nem feleslegesen aggódsz, mert tényleg tele van veszéllyel a nagyvilág. Ma már a tizenévesek meglett embereket megszégyenítően isznak, cigiznek, füveznek, mert ez még sajnos mindig nagyon menő.

Alap legyen, hogy pontosan tudd, hova megy, legyen nála mobil, legyen mindig elérhető. Megbeszélitek, hogy x időközönként jelentkezzen be, esetleg a buli végén érte is mehetsz ha úgy van. Mond meg, hogy mind a kettőtök érdeke, hogy megbízhassatok egymásban, te elengeded módjával, ha ő betartja a játékszabályokat. Ha pedig megszegi, akkor legyél következetes és jöhet a bünti.

Tudom, hogy ez nagyon nehéz, de el kell őt engedni.

2010. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
semmiképse ott a buliba bedrogozhat leitatják meg töcskölik és még lehet gyerekeis ugy hogy már arra se fog emlékezni ki az apja a gyerkének még megis erőszakolhatják én 14 évesen a lányomat nem engedném még az tuti majd ha elmult 18 felnőt ember akkor igen addig is maradjon a seggén
2010. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre már gimnazista lesz vagy középiskolás. Ott vannak az iskolabálok, bulik stb. aki ilyenekben nem vesz részt, az kimarad nagyon sokmindenből. Titkon úgyis vágyni fog rá és vagy magába zuhan mert nem a társaság része, vagy át fogja verni a szüleit. Nem minden fiatal olyan züllött, sőt. Ha 18 évesen engeded el, akkor nem drogozhat, nem eshet teherbe? Vagy akkor már nem érdekel? Egy életre nem lehet bezárni. Pont ezért kell már most megadni neki a lehetőséget, hogy bizonyítson az anyukájának, ha eljátssza, akkor lehet szigorítani. De a legnagyobb hiba elzárni a közösségtől, a kikapcsolódástól.
2010. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez fugg attol milyen a lany es hogy hova menne.

ha minden okes elengednem,engem is elengedtek.nem lettem se drogos sem leanyanya.

2010. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
attól hogy nem engedi valaki 18 éves koráig azt hiszi nem lehet baja ugyan úgy bármi lehet vele anélkül is meg 2010 már nem olyanok a fiatalok mint 10 éve is :(
2010. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Van különbség, hogy 14 éves lehet még általános iskolás gyereket engedek el vagy hogy 18 évest, létezik még átmenet a kettő között. Ami a kérdést illeti, 14 évesen nem, maximum olyan házibuliba, ahol tudom, hogy szülők is otthon vannak, ez abban a korban bőven elég. Nehogy már talán még általános iskolás gyereket bulizni engedjünk az éjszakába? Elég felelőtlen az a szülő aki megteszi, később is ráér még, nem marad ki semmiből. Meg kell nézni az utcán miért szaladgál annyi részeg tizenéves, pont azért mert a fene nagy liberalista szülők, az engedjünk meg mindent, meg nevelni luxus a gyereket módszerrel teszik ezt velük.
2010. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1hónap múlva 15éves és már középiskolás.köszi a válaszokat
2010. dec. 23. 12:40
 10/13 anonim ***** válasza:
ne enged el
2010. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!